• Головна
  • У Житомирі Свято Вишиванки триватиме впродовж чотирьох днів
Зв'язок Поколінь
15:01, 23 березня 2016 р.

У Житомирі Свято Вишиванки триватиме впродовж чотирьох днів

Зв'язок Поколінь

Цьогоріч Всесвітній День Української Вишиванки відбудеться 19 травня (четвер) 2016 року. Його головним організатором є Громадська Організація "Всесвітній День Вишиванки".

У Житомирі Свято Вишиванки триватиме впродовж 19-22 травня.

В Житомирській області Громадською Організацією "ХХІ покоління" розпочалася робота по проведенню заходів, які мають назву: Свято Української Вишиванки - Зв'язок Поколінь - Минуле, Сьогодні, Майбутнє.

ГО "ХХІ покоління" з початку березня запросила до участі всі райони та міста області. У транспортних засобах розміщуються спеціально розроблені оголошення заради того, щоб віднайти талановитих вишивальниць, відшукати всі надбання, які мають сім'ї, родини.

"Вважаємо, що Українську Вишивку та Вишиванку необхідно належним чином відроджувати. Тому ми звертаємося до всіх одягати лише руками вишиті сорочки. А для цього люди мають досліджувати, вивчати, берегти та передавати історію, правильно навчати своїх дітей. Особливо це має стосуватися представників різних установ та громадських організацій, які по області будуть проводити заходи щодо популяризації української сорочки", - розповіли в громадській організації.

Для того, щоб цьогоріч Житомирська область в унісон була з усією Україною та Світом 19 травня (четвер) жителі області одягнуть сорочки на навчання, на роботи. У школах пройдуть уроки. В Житомирі проведуть Семінар "Українська Вишиванка - Стиль нації" та виставки майстрів народної творчості. Майстрами народної творчості готуються гарні подарунки для новонароджених, які "ХХІ покоління" за вже доброю традицією даруватиме у пологових будинках - сорочки ручного вишивання, що створюються на основі прадавніх орнаментів Житомирщини.

Враховуючи побажання житомирян та представників районів та міст, вирішили не акцентувати увагу лише на одному дні, а і зібрати усіх шанувальників української вишиванки та вишивки 22 травня (неділя) у Житомирі.

Незабаром очікуйте на подробиці. Слідкуйте за новинами.

У Житомирі Свято Вишиванки триватиме впродовж чотирьох днів, фото-1
#житомир #свято вишиванки,
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...