• Головна
  • В Коростені заохочували людей до музики та до культурного відпочинку
15:42, 13 лютого 2012 р.

В Коростені заохочували людей до музики та до культурного відпочинку

11 лютого в приміщенні кав'ярні «Ромашкин дом», що знаходиться на другому поверсі ТЦ «Місто», відбувся вечір акустичної музики під назвою «Желая хорошего настороения» .
Організаторами даної творчої вечірки виступили музиканти (гітаристи) міста Коростеня та кав'ярня «Ромашкин дом».
Основною ціллю даної події, перш за все, стало заохочення людей до музики та до культурного відпочинку.
Не дивлячись на те, що в кафе приблизно 40 місць, на творчому вечорі були присутні близько 80 відвідувачів, тобто майже вдвічі більше, що свідчить про те, що коростенці полюбляють акустичну музику.
За 2,5 години концерту аудиторія назбиралася різна: послухати хіп-хоп прийшли молоді люди, старий рок-н-ролл зібрав більш зрілих людей.
Для гостей виступив малинський хіп-хоп гурт Koda Band з акустичною програмою «Vibrations», та Алекс і друзі з акустичним рок-н-ролом «Аккорд, которого нет».
На питання, чому саме акустична музика, один із організаторів вечора Андрій Щербина відповів: «Акустична музика милозвучна. Її слухають люди різного віку, меломани, або ж люди, які прийдуть до кав'ярні просто відпочити. У цих хлопців гарна музика, яка не ріже слух, а навпаки дозволяє розслабитися. В цілому вечір пройшов на високому рівні, і всі відвідувачі були задоволені. Будемо намагатися проводити подібні заходи якомога частіше, тому, що це не тільки непоганий прибуток для нашої кав'ярні, а й відмінний відпочинок для корост енців».
Великий плюс, що в місті Коростень почали проводити подібні заходи. Вони дають стимул для сучасної молоді прагнути до чогось справжнього, не проводити час де-небудь в сумнівних компаніях. Для людей старшого покоління це чудова нагода на деякий час забути про буденні клопоти і поринути у світ музики.

Оголошення
live comments feed...