• Головна
  • Поважайте закони держави, у якій ви живете!
11:35, 14 лютого 2012 р.

Поважайте закони держави, у якій ви живете!

ШАНОВНІ РОБОТОДАВЦІ І ПІДПРИЄМЦІ
ЖИТОМИРЩИНИ!


На всій території України для підприємств усіх форм власності і господарювання та фізичних осіб, які використовують працю найманих працівників обов'язковою державною соціальною гарантією є мінімальна заробітна плата.
Законом України "Про оплату праці" визначено: мінімальна заробітна плата – це законодавчо встановлений розмір заробітної плати за просту, некваліфіковану працю, нижче якого не може провадитися оплата за виконану працівником місячну, а також погодинну норму праці.
Місячний розмір мінімальної заробітної плати установлюється щороку Законом  України «Про Державний бюджет України» на поточний рік.
Статтею 13 Закону України «Про Державний бюджет України на 2012 рік» встановлено з 1 січня 2012 року мінімальну заробітну плату у розмірі - 1073 гривень.
Виплата заробітної плати нижче встановленого рівня є порушенням трудового законодавства.
Трудові відносини між найманим працівником і роботодавцем мають бути зафіксовані у трудовій угоді, якою визначаються умови оплати праці та розмір заробітної плати.
Дотримання законодавства про працю є невід’ємною складовою цивілізованого ведення бізнесу та знаходиться на постійному контролі в органах Державної податкової служби України:
Державна податкова служба у Житомирській області звертає увагу роботодавців та підприємців на необхідності перезаключення у 2012 році умов трудових договорів з метою дотримання вищезгаданих законодавчих норм, недопущення застосування фінансових санкцій (нарахування штрафів, пені), а також на забезпеченні належної, своєчасної сплати податків, направлених на повне наповнення місцевих бюджетів,
Дотримуйтесь діючого податкового законодавства при виплаті заробітної плати. Не позбавляйте найманих працівників належного захисту на випадок непрацездатності, не прирікайте їх на мізерну пенсію!
Поважайте закони держави, у якій ви живете!

З повагою
Голова  Державної податкової служби
у Житомирській області
Сергій Шинкаренко

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...