• Головна
  • Давайте грати у футбол, а не вести в залі суду юридичні ігри
08:40, 14 лютого 2012 р.

Давайте грати у футбол, а не вести в залі суду юридичні ігри

13 лютого відбулось друге судове засідання засідання щодо функціонування в одній області двох федерацій футболу. У зв’язку з тим, що вимоги суду були не виконані Житомирською обласною громадською організацією ЖОФФ (федерація під керівництвом Опанащука), суддя Рожкова перенесла засідання на 5 березня, де повторно зобов’язує Опанащука з’явитись, а ЖОСГО ЖОФФ  знову надати пакет документів.
За таких обставин ми звернулись за коментарем до голови Житомирської обласної федерації футболу, за сумісництвом позивачем у судовому процесі.

– Чому відповідач грає «в темну»?
– Федерація Опанащука ігнорує вимоги суду для того, щоб затягнути процес і чим довше не надавати документи.

– Можливо, у них є план Б під назвою «Підроблені документи»?

– Я не думаю, що вони здатні підробити документи. Річ у тому, що федерація Опанащука надавала документи державному реєстратору і Федерації футболу України. Тому я хочу лише нагадати, що вони можуть підставити державного реєстратора, а підкупити ФФУ – ні. Крім цього, у нас є відеозапис, на якому засвідчена конференція від 15 березня. Якщо федерація Опанащука все ж таки наважиться на такі незаконні дії, то виконком ЖОФФ буде вимушений звернутись до правоохоронних органів.

– ФФУ має перелік документів федерації Опанащука, але все одно підтримує Вас?
– На це є три об’єктивні причини. Перша – на звітно-виборній конференції від 12 січня 2011 року, де було обрано мене головою ЖОФФ, були присутні представники ФФУ і районних федерацій. Крім цього, юристи Федерації футболу України не знайшли помилок у моїй документації, чим не може похвалитись мій опонент. Через ряд порушень, які зафіксовані у їхніх документах, ФФУ не визнає легітимною ЖОСГО ЖОФФ під егідою Юрія Опанащука.

– Тоді навіщо Опанащуку затягувати процес?
– Якщо Опанащук надасть перелік документів, суд прийме позитивне рішення у мій  бік, що не влаштує його. Вони ніби карасі, які шкваряться на гарячій сковорідці, але рано чи пізно прийдеться скласти свої повноваження.

– Чому така віра?
– Тому що так не може тривати вічно. Через цю війну область нібито розкололась на два табори, які приховано воюють між собою. Це лише ускладнює ситуацію і в майбутньому може призвести до фатальної розв’язки – виключення Житомирської області з членів ФФУ.
–  Що пропонуєте?
– Я рекомендую перестати затягувати судовий процес. Коли в області з’явиться одна федерація, тоді з’явиться і футбольне життя і знову писатиметься футбольна історія. Давайте грати у футбол, а не вести в залі суду юридичні ігри. На вас дивиться вся Житомирщина. Признайте нарешті свою поразку – і це стане кроком до об’єднання. Команді Опанащука я пропоную працювати разом, і тоді футбольна Житомирщина миттєво з’єднається як ртуть.. Подумайте про житомирян, які хочуть бачити футбол очима а не словами. Люди наберуть в легені довгоочікуваної футбольної свободи і пробачать все погане, що було зроблено до цього. Бо ми такі є – Українці!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...