• Головна
  • У Коростені діти-переселенці та діти учасників АТО беруть участь у тренінгових заняттях
15:47, 29 березня 2016 р.

У Коростені діти-переселенці та діти учасників АТО беруть участь у тренінгових заняттях

Протягом березня у школах Коростеня проведено заняття за програмою «Розвиток емоційної стійкості у дітей молодшого шкільного віку». Організатором занять виступив Центр соціально-психологічної реабілітації населення та його інформування з питань подолання наслідків Чорнобильської катастрофи м. Коростень.

 У тренінгових заняттях із практичним психологом взяли участь діти-переселенці та діти учасників АТО. Робота за програмою передбачала проведення діагностики з метою дослідження особистісних ресурсів та вивчення стійкості дитини до впливу різноманітних стресових ситуацій.

 На основі діагностичних даних розроблено та проведено заняття, які включали профілактику та подолання психоемоційного напруження, тривоги, розвитку адаптаційних можливостей дитини, формування гнучкості поведінки та позитивного мислення й віри в себе.

 Тепла емоційна атмосфера в групі дала можливість дітям не тільки брати активну участь, а й слухати та аналізувати роботу інших дітей.

 Проводити роботу з дітьми переселенців та учасників АТО в інших школах міста та району психологи Центру планують і надалі.

#коростень #діти-переселенці #діти ато #психолог #тренінги
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...