• Головна
  • Житомиряни можуть передати показання лічильника через СМС
09:05, 30 березня 2016 р.

Житомиряни можуть передати показання лічильника через СМС

З 1 квітня 2016 року клієнти «Житомиргазу» можуть надавати показання лічильника на СМС-номер 7104. Надсилати дані необхідно з 1 по 5 число щомісяця за допомогою короткого СМС-повідомлення.

У повідомленні на короткий номер 7104 необхідно вказати номер рахунку та показання лічильника у форматі: ХХХХХХХХХХ ХХХХХ, де ХХХХХХХХХХ – 10 цифр особового рахунку, ХХХХХ – показання лічильника (до 5 цифр). Після відправлення повідомлення споживач автоматично отримує відповідь: «Ваші показання прийняті та оброблені. Дякуємо».

«Якщо клієнт отримав відповідь «Невірний формат», це означає, що показання надіслані некоректно. Необхідно перевірити, чи правильно вказана кількість цифр особового рахунка, чи наявний саме пробіл, а не інший знай знак, між номером особового рахунка та показаннями. Після перевірки необхідно спробувати знову. Якщо ви отримали у відповідь «Ваші показання прийняті та оброблені. Дякуємо», можете бути певні, що показання будуть внесені», – зазначає начальник управління клієнтського сервісу Сергій Пікуль.

Передати показання можна й іншим способом:

  • через Особистий кабінет на сайті zt.104.ua;
  • ​ зателефонувавши до Контакт-центру за номером (0412) 55-80-04;
  • ​ надіславши повідомлення з зазначенням адреси та номеру особового рахунку на електронну адресу [email protected];
  • ​ вказавши показання лічильника газу на 1 число місяця у платіжному документі.

Передані показання смс-повідомленням на номер 7104 відобразяться у особовому рахунку протягом 2-3 днів. Наголошуємо, що номер 7104 призначений виключно для прийому СМС-повідомлень. Відправка повідомлення не потребує ніяких додаткових коштів на рахунку, його вартість – відповідно до тарифу мобільного оператора, яким користується клієнт.

#житомир #житомиргаз #смс
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...