• Головна
  • У Житомирі на студентському ярмароку зібрали 2700 гривень для вихованців інтернату
15:33, 30 березня 2016 р.

У Житомирі на студентському ярмароку зібрали 2700 гривень для вихованців інтернату

У травні гірничо-екологічний факультет Житомирського державного технологічного університету святкуватиме свій День народження, але студенти підготовкою до свята зайнялися вже зараз. 

Зокрема, 28 березня у холі вузу влаштували благодійну ярмарку, під час якої продавали домашню випічку та солодкі напої.

Усі виручені кошти обіцяють витратити на подарунки для своїх друзів – вихованців дитячого будинку-інтернату в селі Потіївка, яким вже кілька років опікується ГЕФ. 

«Там дуже талановиті дітки, до яких ми їздимо, спілкуємося і граємося з ними, возимо солодощі, розвиваючі ігри - розповідає студентський декан гірничо-екологічного факультету Ольга Матвійчук. - У цьому закладі знаходиться більше сотні дітей шкільного віку. Минулого року вони приїздили вітати нас із річницею факультету, влаштували виставку своїх виробів ручної роботи і деякі з них подарували нам. Ми теж не залишили їх з пустими руками і наразі знов плануємо підготувати якийсь сюрприз до їхнього візиту. Власне, задля цього і проводимо цей ярмарок. Дівчата з 3 і 4 курсів наготували вдома тортів, млинців із різними начинками, тістечок, а також зварили компот із сухофруктів та інше. Ціна різна: 5 гривень, 10, 12 чи 15, але за бажанням кожен може кинути у скриньку скільки забажає. Наші покупці – це студенти ГЕФу та інших факультетів, викладачі і співробітники ЖДТУ. Разом робимо хорошу справу». 

Загалом, за словами Матвійчук, вдалося зібрати на ярмарку 2700 гривень.

#житомир #ждту #ярмарка #інтернат #студенти
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...