• Головна
  • Держфінінспекція в Житомирській області забезпечила відшкодування втрат на 3,1 млн грн.
13:00, 14 лютого 2012 р.

Держфінінспекція в Житомирській області забезпечила відшкодування втрат на 3,1 млн грн.

Ревізори Житомирщини упродовж січня 2012 року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 3,1 млн грн.
Зокрема, вжитими заходами у січні ц.р. відшкодовано втрат державних ресурсів лише Коростенським комунальним підприємством «Водоканал» на суму 542 тис. грн.
Фахівці інспекції під час ревізії фінансово-господарської діяльності на зазначеному підприємстві (проведена у 4 кварталі 2011 року) встановили, що ККП «Водоканал» не було вчасно проведено претензійно-позовну роботу. Це призвело до пропущення термінів позовної давності та втраті боржника в зобов’язанні, чим було завдано збитки підприємству на суму 542 тис. гривень. Наразі завдяки пильності ревізорів ці збитки відшкодовано.
Порушення були виявлені шляхом перевірки бухгалтерських облікових документів, направлення запитів, опрацювання відповідей на запити та шляхом взяття пояснень від посадових осіб ККП «Водоканал».
Держфінінспекція нагадує, що про факти фінансових порушень на об’єктах контролю та про факти неправомірних дій службових осіб інспекції при здійсненні ними своїх повноважень можна повідомити за «телефоном довіри»: (0412) 46-34-01. «Телефон довіри» функціонує з метою оперативного реагування на можливі порушення при витрачанні бюджетних коштів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...