• Головна
  • Сесію обласної ради поділили на два засідання
16:35, 30 березня 2016 р.

Сесію обласної ради поділили на два засідання

Таке рішення прийняла президія обласної ради на засіданні 30 березня. Депутати одноголосно підтримали пропозицію голови обласної ради Анжеліки Лабунської не закривати сесію завтра, 31 березня, а продовжити її роботу  у 20 числах квітня.

 Таке рішення було прийняте задля того, щоб не порушувати Закон України «Про доступ до публічної інформації», але разом з тим щоб мати змогу розглянути всі питання, які опубліковані були на сайті обласної ради пізніше, ніж за 20 робочих днів до оголошеної дати  проведення сесії. Про це повідомляє прес-служба облради.

Члени президії – голови постійних комісій обласної ради та голови фракцій – розглянули основний перелік питань та перелік питань, які пропонується внести додатково. Це питання, що потребують невідкладного вирішення. Зокрема, йдеться про п’ять проектів рішень, а саме: Про внесення змін до обласної Програми щодо виконання заходів Загальнодержавної програми «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на 2011-2016 роки, Про внесення змін до регіональної (комплексної) цільової соціальної Програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2013-2017 роки, Про обласну Програму забезпечення діяльності Центру допомоги учасникам АТО на 2016 – 2018 роки, Про  внесення змін до Програми матеріально-технічного забезпечення частин, установ Збройних Сил України, Житомирського обласного військового комісаріату, Житомирського прикордонного загону, підрозділів Національної поліції України, Служби безпеки України, Національної гвардії України в Житомирській області, Про відмову у погодженні надання спеціальних дозволів на користування надрами.

Отож, на черговій сесії, що відбудеться 31 березня, депутатський корпус розгляне більше 50 питань порядку денного. Сесія розпочне роботу о 10 годині.

#житомир #сесія #облрада #лабунська
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...