• Головна
  • Надходження до бюджету Житомирщини у 2015 році зросли майже на 2,5 млрд. грн
Звіт
13:30, 31 березня 2016 р.

Надходження до бюджету Житомирщини у 2015 році зросли майже на 2,5 млрд. грн

Звіт

 Про це повідомив голова Житомирської обласної державної адміністрації Сергій Машковський на четвертій сесії обласної ради. «Протягом звітного року надходження до загального фонду бюджету області склали понад 2 млрд.413,7 млн. грн., що більше на 30%, ніж у 2014 році», - розповів  Сергій Машковський.

 Надходження збільшились завдяки впровадженню першого етапу фінансової децентралізації та збільшенням джерел формування дохідної бази місцевих бюджетів.

 Основну частину фактичних надходів складає податок на доходи фізичних осіб, єдиний податк, плата за землю, акцизний податок, рентна плата за користування природними ресурсами (ліс, вода, надра).

 Перевиконання доходної частини дало можливість збільшити видатки у порівнянні з 2014 роком на утримання галузі освіти на 16%, охорони здоров'я – на 22%, соціального захисту та соціального забезпечення населення – на 37%, культури і мистецтва - на 10%, фізичної культури і спорту – на 22%.

 Узагальнюючим результатом стало стабільне функціонування бюджетної сфери.

 «Головним результатом є те, що ми забезпечили своєчасну та у повному обсязі виплату заробітної плати працівникам бюджетної сфери та розрахунки за енергоносії»,- резюмував керівник області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#житомирщина #бюджет #звіт #машковський
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...