• Головна
  • На Житомирщині оголосили конкурс на здобуття медичної премії імені О.Ф.Гербачевського
Конкурс
15:36, 1 квітня 2016 р.

На Житомирщині оголосили конкурс на здобуття медичної премії імені О.Ф.Гербачевського

Конкурс

Управління охорони здоров’я облдержадміністрації оголошує конкурс на здобуття обласної щорічної медичної премії імені О.Ф.Гербачевського у 2016 році.

Нагадуємо, що 31 березня 2016 року, під час четвертої сесії обласної ради сьомого скликання 53 депутати проголосували за затвердження Положення про обласну щорічну медичну премію імені О.Ф.Гербачевського.

Обласна щорічна медична премія імені О.Ф. Гербачевського заснована Житомирською обласною радою для вшанування пам’яті заслуженого лікаря України, відомого організатора становлення та розвитку галузі охорони здоров’я Житомирщини, видатного хірурга, колишнього головного лікаря обласної лікарні, а також з метою подальшого розвитку та удосконалення надання медичної допомоги населенню області.

Щороку присуджується 5 (п’ять) премій у розмірі 3 (трьох) посадових окладів відповідно до тарифної ставки головного лікаря обласної клінічної лікарні імені О.Ф. Гербачевського, які виплачуються до професійного свята - Дня медичного працівника. Премія присуджується у таких номінаціях: «За наукові досягнення» та «За професійні досягнення».

Для проведення конкурсного відбору кандидатів на призначення премії утворюється комітет з призначення обласної щорічної медичної премії імені О.Ф.Гербачевського, який має визначити кращих із регіональних претендентів, лідерів думок і тих, хто завдяки своїм знанням, досвіду, авторитету і високим морально - етичним якостям може виступати рушійною силою поліпшення здоров’я населення Житомирщини.

Право на висування претендентів на здобуття премії надається трудовим колективам закладів та установ охорони здоров’я на зборах та у подальшому вирішується на колегії управління охорони здоров’я облдержадміністрації.

Премія присуджується лікарям, гігієністам, організаторам охорони здоров’я та іншим спеціалістам закладів охорони здоров’я області, комунальних вищих медичних навчальних закладів Житомирської обласної ради, які мають стаж роботи не менше 15 (п’ятнадцяти) років.

Відповідні матеріали про внесення кандидатур претендентів на присудження премії надсилаються до 10 травня на розгляд комітету у 2-х примірниках на адресу: управління охорони здоров'я облдержадміністрації (10014, м. Житомир, вул. Мала Бердичівська, 25).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#житомир #премія #лікар #премії імені О.Ф. Гербачевського
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
ТОП новини
Кілька місяців поспіль боровся за власне життя після тяжкого поранення під Бахмутом: на Житомирщині попрощалися з Героєм
ВІЙНА
У Коростені провели перші операції на хребті за допомогою сучасного рентген апарату С-дуга
ЖИТТЄВА ІСТОРІЯ
На Житомирщині завершилась реорганізація обласної служби зайнятості
СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ
На Житомирщині з працівниками одного з підприємств говорили про переваги задекларованої праці
УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРАЦІ
Оголошення
live comments feed...