• Головна
  • У Новограді-Волинському провели соціологічне опитування серед засудженої молоді
16:05, 15 лютого 2012 р.

У Новограді-Волинському провели соціологічне опитування серед засудженої молоді

В ході дослідження міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді опитали 18 осіб, засуджених до покарань без позбавлення волі. Серед тих, хто дав згоду на проходження подібного дослідження і 2 жінок.

Як свідчать результати анкетування, в м. Новограді-Волинському серед засуджених до покарань без позбавлення волі переважають чоловіки 25-27 років, які мають повну середню освіту та середній рівень навчальних досягнень. 72% здобули робітничі професії, що дає змогу працевлаштуватися. Проте половина з опитаних ніде не працюють. Стільки же ще не створили власну сім’ю. Чверть людей мають друзів серед засуджених, пише офіційний сайт Новоград-Волинської міської ради.

Чітко відслідковується початок кримінальної кар’єри через незайнятість, відсутність коштів, низький рівень освіти, негативне соціальне оточення, безвідповідальність за спосіб життя і вчинки. Таке опитування проводилося для коригування подальшої роботи з дітьми та молоддю і для профілактики серед осіб, засуджених до покарань без позбавлення волі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Останні новини
Оголошення
live comments feed...