![](https://s.0412.ua/section/logo/upload/pers/28/logo.png?20240727)
Відео
14:05, 6 квітня 2016 р.
Коростенські каратисти привезли срібло з Чемпіонату світу
Відео
Вихованці клубу «Скеля» міста Коростень вибороли друге місце на Чемпіонаті світу з карате. 4 квітня їх на вокзалі оркестром, квітами і гучними оплесками зустріло рідне місто.
Спортсмени повертались потягом зі Львову після триденного Чемпіонату світу з карате, який проходив у Республіці Польща.
Чемпіонів зустріли із захватом, яскравими емоціями та гордістю, адже вихованцями клубу "Скеля" можна пишатись не лише за участь, а й за результат – 2 місце серед 43 країн світу!
Із Коростеня на чемпіонаті виступило 17 каратистів, пліч о пліч зі спортсменами з інших міст України в складі однієї команди.
Дві золоті медалі привезли Даша і Саша. Дівчинка займається зовсім небагато, це її всього друге виїзне змагання, і такий вдалий результат.
А от Олександр має більший досвід не лише участі у змаганнях, а й перемог. За його плечима перші місця в чемпіонаті не лише України, а й Європи. Тепер і світу.
Перше місце на чемпіонаті посіла країна, яка приймала спортсменів – Польща. Діти в один голос стверджують, що ця триденна поїздка та участь у змаганнях міжнародного масштабу для них це не аби який спортивний та життєвий досвід.
Тренери Володимир та Кирил Зеленови дякують за результат старанням спортсменів, підтримці батьків та міської ради. А вони в свою чергу стверджують, що такі високі результати досягнути без майстерності сенсеїв – було б неможливо.
Більш детально про досягнення спортсменів у відеосюжеті Корость ТБ.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Як обміняти старий блендер на новий перфоратор зі знижкою: умови Trade-in від Dnipro-M
Новини компаній
13:00
23 липня
Оголошення
16:50, 24 липня
11:49, 16 липня
18:55, 18 липня
18:55, 18 липня
16:50, 24 липня
live comments feed...