![](https://s.0412.ua/section/logo/upload/pers/28/logo.png?20240727)
16:01, 6 квітня 2016 р.
Представники Японії приїдуть до Житомира на спомини 30-х роковин Чорнобильської трагедії
Благодійна асоціація "Чорнобиль-Тюбу" направила своїх представників до Житомира для участі в пам'ятних церемоніях 26 квітня.
"Це велика делегація, 16 чоловік, які приїдуть, щоб вшанувати пам'ять загиблих ліквідаторів та висловити підтримку тим, хто вижив через стільки років", – розповіла директор благодійного фонду "Заложники Чорнобиля" Євгенія Дончева. Зокрема гості оглянуть експозицію малюнків, які підготували українські та японські діти: "На дату 26 квітня ми запланували виставку дитячого малюнку, яка так і називається "Чорнобиль – Фукусіма: відродження життя". Адже відомо, що цього року виповнюється 5 років з дня аварії на Фукусімській атомній станції в Японії. І це дві атомні біди, які поєднали наші дві країни. Своїми художніми роботами діти намагалися пояснити, що не зважаючи на пережите лихо, ми, все ж таки, живемо з вірою у краще майбутнє".
За участі японської делегації в Житомирі пройде круглий стіл, куди запрошені представники тих установ, яким багато років поспіль надавала гуманітарну допомогу асоціація "Чорнобиль-Тюбу". Програмою візиту заплановано відвідати Народичі, Чорнобильську атомну станцію, музей Чорнобиля в Києві. При цьому обов'язковим для себе японські гості вважають побувати на Майдані Незалежності на алеї Небесної Сотні, вшанувати тих, хто загинув у боротьбі за незалежність України.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Як обміняти старий блендер на новий перфоратор зі знижкою: умови Trade-in від Dnipro-M
Новини компаній
13:00
23 липня
Оголошення
16:50, 24 липня
16:49, 24 липня
18:55, 18 липня
18:55, 18 липня
16:50, 24 липня
live comments feed...