Новим партнером ЖДУ імені Івана Франка став найбільший університет північної Угорщини

6 квітня, Житомирський державний університет імені Івана Франка відвідав ректор Університету Мішкольца (Угорська республіка) професор Андрас Торма.

Мета приїзду ректора угорського вишу до українського вузу – зустріч із ректором ЖДУ імені Івана Франка Петром Саухом, ознайомлення з проведенням навчально-наукової діяльності університету, переговори щодо можливої співпраці обох університетів у сфері навчання та наукової діяльності.

Під час зустрічі ректори Петро Саух та Андрас Торма обговорювали текст типової угоди про співпрацю між ЖДУ імені Івана Франка та Університетом Мішкольца, а також напрямки співпраці.

«Нова угода – це продовження нашого курсу на розвиток партнерських стосунків з авторитетними іноземними навчальними закладами. Ці зусилля спрямовані на більш глибоку і тісну інтеграцію ЖДУ імені Івана Франка в міжнародну університетську спільноту і підвищення його авторитету в світі», - коментує ректор Петро Саух.

Нагадаємо, що Університет Мішкольца є найбільшим університетом північної Угорщини і науковим центром важливого значення не лише на регіональному, а й на національному рівнях. Університет Мішкольца заснував Карл ІІІ у м. Банська Щавниця (Словаччина) як школу гірничої справи та металургії, яка стала першим закладом вищої освіти у світі, що готував спеціалістів у цих галузях (Фрайберг –1765, Берлін – 1770, Санкт-Петербург – 1773).

Сьогодні Університет Мішкольца налічує вісім структурних підрозділів: факультет геології та інженерії; факультет матеріалознавства та металургійної інженерії; факультет машинобудування та наукової інформатики; юридичний факультет; факультет економіки; факультет мистецтв; факультет охорони здоров'я та інститут музики імені Бéла Бартóка.

житомир жду франка саух партнерство угорщина Мішкольца андрас торма
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі