
13:25, 7 квітня 2016 р.
У Бердичівському районі ПТУ заборгувало 4,7 тисяч гривень дитині-сироті
До Бердичівської місцевої прокуратури надійшло звернення учня професійно-технічного училища, дитини-сироти про те, що місцевий навчальний заклад протягом півроку не виплачує йому стипендії та компенсації за харчування.
Під час перевірки доводів заявника встановлено, що професійно-технічне училище № 12 м. Бердичева, порушуючи законодавство, із серпня 2015 по січень 2016 року не виплачувало неповнолітньому стипендію, унаслідок чого заборгувало майже 4 700 грн.
Бердичівська місцева прокуратура стала на захист прав дитини-сироти, яка перебуває на повному державному забезпеченні, заявивши позов до суду про стягнення із навчального закладу заборгованості.
У ході судового розгляду позовних вимог дитині-сироті виплачено усю суму боргу у повному обсязі.
Крім того, за фактом встановленого правопорушення розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 175 (безпідставна невиплата стипендії більш як за один місяць) КК України.
Бердичівською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, досудове розслідування у якому провадиться місцевим відділенням національної поліції.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:15
Вчора
16:10
16 грудня
12:00
14 грудня
12:50
13 грудня
Оголошення
14:09, 5 грудня
13:10, 9 грудня
16:59, 5 грудня
14:05, 10 грудня
