• Головна
  • «Фуфики» допомогли житомиряніну стати переможцем акції «Супроводжуй футболістів УЄФА ЄВРО 2012™»
14:10, 17 лютого 2012 р.

«Фуфики» допомогли житомиряніну стати переможцем акції «Супроводжуй футболістів УЄФА ЄВРО 2012™»

Сімейна команда юного житомирянина Влада Єфимова (9 років) під веселою назвою «Фуфики» стала переможцем січневого відбору акції «Супроводжуй футболістів УЄФА ЄВРО 2012™». І саме Влад отримає головний приз конкурсу - подарунковий сертифікат, що підлягає обміну на квиток, який надає дітям право супроводжувати футболістів на матчах Чемпіонату Європи з футболу УЄФА ЄВРО 2012™ з 8 червня по 1 липня 2012 року (включно) в одному з приймаючих міст (Львів, Київ, Донецьк, Харків).
Перемогу йому присудило журі у складі представників НОК та МакДональдз®, яке обирало найактивнішу команду серед трьох робіт за результатами голосування на сайті www.mcdkids2012.com.ua. При визначенні фіналістів члени Компетентного Журі керувались такими критеріями: робота команди ілюструє активний сімейний відпочинок nf обота команди показує творчий підхід сім’ї/дитини до поставленої задачі.
Крім того, всі роботи Сімейних команд-фіналістів на сторінках акціх в соціальних мережах в рамках додаткових рубрик були передані до розгляду журі та враховані при виборі переможців.
Як зазначено в анкеті команди, Влад - майбутній футболіст. Він грає в команді талановитих дітей Полісся Житомир, а також тренувався в Динамо Київ. Активно підтримує свою улюблену команду Динамо Київ на матчах. Його улюблені гравці Андрій Шевченко та Кріштіан Роналдо, мріє зіграти з ними. Навчається хлопець в 4-А класі ЗОШ № 28 міста Житомир та грає за ДЮСШ Полісся-Житомир 2001 року народження.
Важкий шлях до перемоги
Влада у конкурсі активно підтримували його сестра – Ольга Єфимова, яка так само дуже любить футбол, вболіває за Динамо Київ, яку активно підтримує на стадіоні разом зі своїм братом Владом, та мама Світлана. Вони влаштували справжню промо-кампанію, аби зібрати якомога більше голосів. В соціальних мережах було створено групи підтримки, а на всі сайти міста було розіслано звернення з проханням підтримати Влада. І це спрацювало.
З дитинства був спритним хлопчиною. Тому в 4 роки він відправився на зайняття акробатикою, так як з турніків вже не злазив. На жаль, його не прийняли – набір починався лише з 6-7 років. Але через рік, вже в 5 років, його прийняли до групи. Два роки Влад наполегливо тренувався, навчався новому. Але в один прекрасний день захотів піти на футбол. На той момент набору його року знову ж таки не було. Набирали дітей лише з 7 років. Але Влада тренер погодився подивитися в своїй команді 2001 року народження ... З тих пір жодного тренування Владик не пропускав. Тренувався і в спеку, і дощ.
У 2011 році, восени, я вирішила спробувати відвести Влада в дитячу школу «Динамо» Київ. Просто подивитися, оскільки за чутками туди потрапити не реально - все куплено.
Владик пройшов відбір, і тренер, Сергій Палич Величко, хотів взяти Влада в свою команду. Але за умови, якби він жив у Києві. Бо їздити столицю три рази на тиждень дійсно дуже важко. Так ми просто спробували як воно - тренуватися в кращій школі Україні.
Владик виводив Андрія Шевченка і Шуховцева на матчі Динамо Київ ... А потім дізнався за конкурс і захотів виграти можливість вивести К.Роналду на матчі Євро 2012!
Зараз Вадим бере участь в іншому голосуванні.

Оголошення
live comments feed...