• Головна
  • Делегація з Житомирщини відвідала Республіку Польща
11:03, 12 квітня 2016 р.

Делегація з Житомирщини відвідала Республіку Польща

Минулого тижня, протягом 5-8 квітня 2016 року, делегація Житомирської області перебувала у Нижньосілезькому воєводстві Республіки Польща.

 До складу делегації входили представники Бердичівського району та Житомирського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. Очолив делегацію начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Вадим Калінін.

 Метою поїздки було обговорення шляхів співробітництва Житомирської області та Нижньосілезького воєводства.

 В ході візиту відбулася зустріч з Тадеушом Самборським – віце-маршалом Нижньосілезького воєводства, на якій було обговорено роль самоврядування у реалізації стратегії освіти воєводства, форми і напрямки співробітництва Нижньої Сілезії і Житомирської області.

 Крім того, делегація відвідала спеціальні освітні центри для людей з вадами слуху та зору у Вроцлаві.

 Результат поїздки – підписання Угоди про співробітництво між Нижньосілезьким центром підвищення кваліфікації вчителів та Житомирським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти. Угода передбачає співпрацю закладів, обмін викладачами, проведення спільних методичних заходів.

 Під час візиту було обговорено проведення конкурсів для школярів Нижньої Сілезії на знання історії України та школярів Житомирщини на знання історії Польщі. А також досягнуто домовленість про проведення стажування вчителів української мови з Нижньої Сілезії у школах області та вчителів польської мови з Житомирської області у навчальних закладах воєводства.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#житомир #делегація #польща
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...