• Головна
  • У Житомирі пропонують створити дорожню карту для осіб, які поперпають від насильства
13:01, 13 квітня 2016 р.

У Житомирі пропонують створити дорожню карту для осіб, які поперпають від насильства

У прес-центрі Житомирської міської ради відбулося засідання   міської міжвідомчої комісії з питань координації дій щодо попередження насильства в сім'ї, протидії торгівлі людьми, демографічного розвитку та гендерної рівності.

Під час засідання Світлана Євченко, спеціаліст управління у справах сім'ї, молоді та спорту Житомирської міської ради представила результати проекту «Гендерне обличчя Житомирської міської ради». 

Окрім того, було обговорено роботу стосовно протидії насильству у сім'ї в м. Житомирі: 
Зокрема, Тарасенко Наталія Леонідівна, голова Ради ЖОМГО «Паритет», представила результати проекту « Попередження насильства серед жінок та дівчат", який реалізовувався в області за підтримки» Українського Жіночого Фонду.

Богоявленська Юлія В'ячеславівна, доцент кафедри управління персоналом та економіки праці Житомирського державного технологічного університету, представила результати досліджень проблем демографічного розвитку в контексті запобігання проявам насильства у сім'ї, яка запропонувала створити дорожню карту для осіб, які поперпають від насильства у сім'ї.

«Під час засідання особливу увагу приділено проблемі у насильства у сім'ї в Житомирі, - відзначає Юлія Богоявленська. – Свої доповіді також представили студенти ЖДТУ - Червякова Анна (УП-18), Анастасія Гладун (УП-21), Олена Мосійчук (УП-21). Ми наголосили на потребі створення дорожньої карти і проведенні інтеграційних заходів на укріплення сімейних цінностей, норм моралі, поваги один до одного, як таких, що запобігатимуть проявам насильства в сім'ї та, як наслідок, сприятимуть демографічному розвиткові».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#житомир #насилля #паритет #дорожня карта
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...