Екологи та місцеві жителі разом перевірили несанкціоновані скиди в Озерному

Після звернень жителів смт Озерного Житомирського району щодо несанкціонованих скидів в р. Гуйва управління екології та природних ресурсів Житомирської ОДА разом з Державною екологічною інспекцією у Житомирській області здійснили заходи для перевірки наданої інформації.

 Представники інспекції, управління разом із заявниками терміново виїхали на місце та ретельно обстежили місця скидів та береги р.Гуйва.

 В ході обстеження було виявлено дві труби, що є скидами випуску № 1 та № 2 будинку управління № 3 смт Озерне Житомирської КЕЧ району. З однієї труби здійснювався скид зворотніх вод після очистки. Також було виявлено дренажну канаву, яка розташована по периметру очисних споруд, від якої самотоком забруднені води потрапляли в р. Гуйва.

 Спеціалістами відділу інструментально-лабораторного контролю ДЕІ у Житомирській області були відібрані чотири проби вод з випуску № 1 очисних споруд каналізації будинку управління Житомирського КЕЧ району з дренажної канави та р.Гуйва 500 м вище складів і 500 м нижче складів.

 Також було досліджено р. Коднянку та р. Гуйва в межах населених пунктів смт. Новогуйвинське та с. Пряжів. Під час обстеження були відібрані проби р. Коднянка і ставка, який знаходиться в руслі річки в районі дамби. Друга проба – р. Коднянка на містку в центрі с.Пряжів і гирло р.Гуйва нижче впадіння р.Коднянка (біля мосту на трасі Житомир-Бердичів).

озерне екологи забрднення скиди
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі