• Головна
  • Житомирські лікарі проводять виїзні огляди населення, постраждалого внаслідок Чорнобильської трагедії
17:40, 14 квітня 2016 р.

Житомирські лікарі проводять виїзні огляди населення, постраждалого внаслідок Чорнобильської трагедії

З метою покращення якості медичної допомоги населенню, яке постраждало внаслідок Чорнобильської катастрофи, та відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 1 лютого 2016 №19 «Про створення робочої групи з підготовки та проведення заходів, пов’язаних із 30-ми роковинами Чорнобильської катастрофи», наказу управління охорони здоров’я облдержадміністрації від 6 квітня 2016 №335 на базі обласної клінічної лікарні ім. О.Ф.Гербачевського створена лікарська мобільна бригада для проведення медичних оглядів населення, яке постраждало від аварії на Чорнобильській АЕС.

До складу бригади, яку очолює обласний координатор з питань організаційно-методичної допомоги потерпілим внаслідок аварії на ЧАЕС Юрій Данилюк, входять лікарі: хірург, отоларинголог, офтальмолог, невролог, ендокринолог, гінеколог, кардіолог, терапевт та онколог.

13 квітня відбувся перший виїзд мобільної лікарської бригади до Лугинського району. Жителі району заздалегідь були поінформовані про роботу бригади, організовано попередній запис пацієнтів до обласних фахівців.

Впродовж дня було оглянуто 105 жителів району, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, які отримали рекомендації для подальшого обстеження та лікування. Зокрема, 11 осіб було відібрано для подальшого оперативного лікування в обласній клінічній лікарні ім.О.Ф.Гербачевського, 1 – для обстеження та лікування в обласному онкологічному диспансері. Ще один хворий отримав направлення до Інституту отоларингології ім. проф. О.С.Коломійченка НАМН України.

Лікар-травматолог мобільної бригади під час роботи в Лугинський центральній районній лікарні провів складну операцію одному із пацієнтів.

Практика подібних виїзних оглядів осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, буде продовжена. Наприкінці квітня відбудеться наступний виїзд мобільної бригади лікарів для огляду жителів Народицького району, які чи найбільше постраждали від аварії на ЧАЕС.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#житомирщина #лікарі #огляд #чаес
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...