У Житомирі відкрили Чеський центр освіти і культури ім. Вацлава Длоугі

Житомирський державний технологічний університет зустрів сьогодні, 14 квітня, Надзвичайного і Повноважного Посла Чеської Республіки Івана Почуха.

 Зустріч відбулася у форматі круглого столу, де обговорили шляхи співробітництва між університетом та Чеською Республікою.

 На зустрічі також був присутній директор департаменту економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва ОДА Олексій Шатило, голова Чеської ради Людмила Мухіна та ректор ЖДТУ Віктор Євдокимов.

 У ході зустрічі відбулося урочисте відкриття Чеського центру освіти і культури ім. Вацлава Длоугі. В аудиторії розміщені стенди, які висвітлюють діяльність чеських діячів, історії Чеської Республіки та культури.

 Студенти та викладачі університету завдяки співпраці між нашими країнами мають змогу обмінюватися досвідом. Так декілька студентів наразі проходять стажування в Чеській Республіці.

 Надзвичайний та Повноважний Посол Чеської Республіки Іван Почух наголосив: «Історичний досвід свідчить, що система освіти дуже важлива з погляду інтеграції в Європейський Союз. Я вдячний за відкриття даного Центру, де всі зможуть ближче познайомитися із нашою країною».

житомир чехія делегація ждту,
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі