• Головна
  • До прокуратури Житомирщини цьогоріч звернулися понад 2 тис громадян
12:44, 15 квітня 2016 р.

До прокуратури Житомирщини цьогоріч звернулися понад 2 тис громадян

Прокуратурою Житомирської області з початку року розглянуто понад 2 тис звернень громадян, з яких кожне четверте направлено за належністю до органів влади, державного нагляду та контролю, органів місцевого самоврядування.

Про це повідомила начальник відділу організації прийому громадян, розгляду звернень та запитів прокуратури області Лілія Лук’янчук.

«По суті вирішено понад 1,4 тис звернень, з них 46 – від народних депутатів України», - навела цифри керівник відділу та додала, що із загальної кількості розглянутих 53% - скарги з питань досудового розслідування, 6% - нагляду за додержанням кримінально-виконавчого законодавства, 2 % - представництва інтересів громадян та держави в суді.

Лілія Лук’янчук поінформувала, що із понад 500 громадян, які звернулися на особистий прийом, кожного п’ятого заявника прийнято керівниками органів прокуратури області. Особисто прокурором Житомирської області Любомиром Війтовичем прийнято 19 громадян, у тому числі 7 в’язнів.

Вона також звернула увагу на те, що, відповідно до Закону України «Про звернення громадян», заявники можуть подавати електронні та усні звернення за допомогою засобів телефонного зв’язку.

Додатково. Для електронних звернень громадян у прокуратурі області створена електронна пошта [email protected] та діє контактний номер телефону 0412 37-47-69, на які громадяни можуть надсилати скарги та заяви чи повідомляти про них усно.

Відповідно до ст. 5 Закону України «Про звернення громадян», у зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я та по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписане заявником (заявниками) із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#житомирщина #прокуратура #звернення
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
ТОП новини
Трагічна звістка в колективі рятувальників Житомирщини: на 86-му році життя перестало битися серце Бориса Чумака
ДСНС
У Житомирі частину приміщення стоматологічної поліклініки №2 передадуть на баланс центру ПМСД для розміщення кабінету скринінгових досліджень
МЕДИЦИНА
Відомі переможці XIII обласної виставки-конкурсу «Зимова казка» на Житомирщині, — ФОТО
ФОТОРЕПОРТАЖ
Безбар’єрність: Житомирщина щиро дякує за допомогу і підтримку Всесвітній продовольчій програмі ООН, — Неля Ковалюк
Безбар’єрність
Оголошення
live comments feed...