У Житомирі відзначили переможців конкурсу «Кожному мила своя сторона-2016»

14 квітня в приміщенні Житомирського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді відбулося урочисте закриття обласного конкурсу дитячого малюнку «Кожному мила своя сторона». За підтримки Житомирської облдержадміністрації та Житомирської міської ради вже вдев’яте організатори визначають та нагороджують талановиту молодь області.

 Цьогоріч в І турі у двох вікових категоріях (14-15 та 16-17 років) взяли участь 75 старшокласників, приславши на конкурс свої роботи, в яких змальовували рідні міста Житомирщини.

 З 11 по 14 квітня в Житомирі проходив фінальний тур конкурсу дитячого малюнку «Кожному мила своя сторона». Учасниками ІІ туру й лауреатами конкурсу стали 30 школярів з Баранівського, Бердичівського, Коростенського, Коростишівського, Любарського, Малинського, Новоград-Волинського, Овруцького та Олевського районів та м. Житомира, які 12 квітня виконували практичне завдання другого туру.

 Під час конкурсу учасники ознайомилися з навчальними закладами Житомира, що готують фахівців за художніми спеціальностями. Лауреати конкурсу познайомилися з творами кращих митців Житомирщини, відвідавши художні виставки, побували в майстернях художників та майстрів народної творчості. Також взяли участь у майстер-класі з виготовлення народної іграшки (ляльки-мотанки), що провела майстер народної творчості Анна Івченко, побували у Музеї космонавтики ім. С.П.Корольова.

 Переможцями цьогорічного конкурсу стали:

 Гран-прі:

Рубченко Святослав Петрович, Овруцька дитяча художня школа.

 1 місце:

Петрук Яна Валентинівна, Житомирський міський колегіум, м. Житомир - І вікова категорія;

Лосєва Валерія Олександрівна, Любарська школа мистецтв - ІІ вікова категорія;

Мучичко Надія Антонівна, Варварівська ЗОШ І-ІІІ ст., Олевський р-н - ІІ вікова категорія.

 2 місце:

Нагорнюк Ніна Ігорівна, Коростенська міська школа мистецтв ім. А.Білошицького, - І вікова категорія;

Войнаровська Діана Вікторівна, Гришковецька гімназія, Бердичівський р-н - ІІ вікова категорія;

Ніколайчук Лілія Василівна, Олевська гімназія - ІІ вікова категорія.

 3 місце:

Зосимова Крістіна Владиславівна, Коростенська міська школа мистецтв ім. А.Білошицького, - І вікова категорія;

Можаровська Марина Сергіївна, Житомирська ЗОШ № 26, ДХС «Школа живопису» - І вікова категорія;

Дейнека Вікторія Володимирівна, Баранівська школа мистецтв - ІІ вікова категорія;

Тучинська Іоанна Костянтинівна, Новоград-Волинська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 - ІІ вікова категорія.

 Переможці та лауреати нагороджені призами від організаторів та спонсорів конкурсу.

житомир конкурс мистецтво
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі