Житомирські студенти привезли перемогу із пісенного фестивалю «Музичне сузір'я України»

У Дніпропетровську 15-16 квітня відбувся I Всеукраїнський пісенний фестиваль-конкурс «Музичне сузір'я України», ідея проведення якого належить студентам народної студії сучасного вокалу «Мрія» Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара.

Конкурсанти змагались у таких номінаціях: "Естрадний вокал", "Академічний вокал", "Авторська пісня і співана поезія", "Сучасна обробка народної пісні", "Автентичний спів".

У конкурсі взяли участь виконавці з Києва, Житомира, Одеси, Запоріжжя, Новомосковська, Кривого Рогу та Дніпропетровська, які вже мали перемоги на інших конкурсах, що зумовило значну конкуренцію.

Зокрема, Житомир на фестивалі представляли Євген Кравчук та Анастасія Сорока – студенти технологічного університету, учасники і переможці багатьох піснних конкурсів місцевого та всеукраїнського рівня.

Обоє вони із гірничо-екологічного факультету ЖДТУ, співають в університетському колективі «Акорд». Їх можна побачити та почути на концертах у вузі та на благодійних заходах.

Співочі таланти Анастасії та Євгена оцінили й журі фестивалю у Дніпропетровську, серед яких викладач академічного вокалу консерваторії імені Глінки - Ольга Антощук, директор музичної школи №19 - Ольга Преда, викладач вокалу «Першої школи музики Юлії Писаренко» Лариса Зозуля, актор та музикант, фіналіст Х- ФАКТОРА Юрій Богуславський, аранжувальник та композитор Театру КВК ДНУ Вадим Сільничий.

Студенту 3 курсу ГЕФу ЖДТУ Євгену Кравчуку присудили спеціальну премію для розвитку творчості від Президентського фонду Леоніда Кучми «Україна» за неординарність та самобутність.

Євген заспівав композиції «Соколята» і «Любов свята» Лари Фабіан. Його також нагородили дипломом лауреата І премії.

Студентка 4 курсу ГЕФу ЖДТУ Анастасія Сорока отримала диплом лауреата ІІ премії. Вона виконала пісню «Відпусти» Ренати Штифель та «Це не любов» Міли Нітіч.

Після повернення у Житомир студенти отримували вітання у технологічному університеті від керівництва навчального закладу, викладачів, друзів, а профком Владислав Савіцький передав їм ще й грошому винагороду, якою в ЖДТУ відзначають за досягнення у різних сферах.

ждту фестиваль Євген Кравчук Анастасія Сорока
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі