![](https://s.0412.ua/section/logo/upload/pers/28/logo.png?20240727)
12:55, 19 квітня 2016 р.
На Житомирщині заходи до 30-річчя аварії на ЧАЕС проходитимуть упродовж двох днів
19 квітня, у прес-центрі Житомирської ОДА відбулося засідання робочої групи з підготовки та проведення заходів до 30-річчя від дня Чорнобильської катастрофи.
Цьогоріч основні заходи до 30-річчя аварії на ЧАЕС проходитимуть упродовж двох днів – 25 і 26 квітня.
25 квітня о 13:00 відбудуться урочистості із концертною програмою в Житомирському обласному музично-драматичному академічному театрі ім. І. Кочерги, на які запрошено ліквідаторів із усієї області.
26 квітня – покладання квітів:
10:00 – 10:10 – Покладання квітів до меморіальної дошки пам’яті першого Міністра Мінчорнобиля України Г.О. Готовчиця
10:20 – 10:30 – Покладання квітів до меморіального пам’ятника працівникам органів внутрішніх справ – жертвам Чорнобиля
11:50 – 11:30 – Покладання квітів та проведення мітингу-скорботи біля пам’ятного знака «Чорна біль» з нагоди 30-их роковин аварії на ЧАЕС та вшанування пам’яті загиблих, померлих ліквідаторів Чорнобильської катастрофи.
11:50 – 12:30 – Покладання квітів та проведення мітингу-скорботи біля знака «Пожежним, які врятували світ» з нагоди 30-их роковин аварії на ЧАЕС та вшанування пам’яті загиблих, померлих ліквідаторів Чорнобильської катастрофи.
На Житомирщині проживають 8 тисяч ліквідаторів Чорнобильської катастрофи.
По області передбачені тематичні виставки в бібліотеках, музеях та виставки, приурочені до Дня пам’яті жертв Чорнобильської катастрофи на Житомирщині.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Як обміняти старий блендер на новий перфоратор зі знижкою: умови Trade-in від Dnipro-M
Новини компаній
13:00
23 липня
ТОП новини
Оголошення
13:13, 21 липня
17:03, 19 липня
16:17, 22 липня
6
live comments feed...