Жителі області стали більше відвідувати місцеві музеї і театри

Про це свідчать дані обласної служби статистики за 2015 рік. Так глядацька аудиторія театрів збільшилася на 3,2 %, а кількість відвідувачі музеїв – на 10 % у порівнянні з попереднім періодом.

Цьому, передусім, сприяє розгалужена мережа музейних закладів, яких в області нараховується 24 (з них 3 сільські), і активна експозиційна діяльність, – підкреслює начальник головного управління статистики в Житомирській області Галина Пашинська:

"В структурі основного фонду переважали речові та писемні експонати. Нові виставки, цікаві експозиції, різноманітні колекції, унікальні історичні пам’ятки приваблюють чимало відвідувачів, кількість яких торік сягнула 231,5 тисяч осіб. Що на 10 % більше ніж в попередньому році. Понад третина відвідувачів була охоплена екскурсійним обслуговуванням".

Що стосується театрів, то професійних колективів в області – 2. Обидва, і музично-драматичний ім. Івана Кочерги, і ляльковий, мають статус академічних. За минулий рік театральні колективи здійснили 8 нових постановок, на сценах зіграли 806 вистав і майже третину з них – на гастролях. У 2015 театри відвідало понад 109 тисяч осіб, а це, приблизно, кожен 10 житель області.

Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі