• Головна
  • У профспілки все під контролем
10:35, 22 лютого 2012 р.

У профспілки все під контролем

Відбулося розширене засідання президії обкому профспілки працівників культури. Розглянуто питання укладання та виконання колективних договорів та заходи щодо відзначення в Україні дня та року соціальної справедливості. Про перебіг обговорення  цих та інших  інших проблем та шляхи їх розв»язання  в галузі культури далі.
Відповідно до Указу Президента 20 лютого вперше в Україні відзначено день соціальної справедливості. Але заходи щодо реалізації програмних рішень профспілок  в соціальному захисті  населення  не одноразові  і не одноденні . Вони вимагають і зусиль, і відповідальності у відстоюванні інтересів , прав та  можливостей  кожної людини  яка вміє працювати і хоче мати гідну заробітну плату. Однак на місцях  представники влада не завжди цього дотримується.
Галина Білецька -  начальник управління культури Андрушівської РДА
« Сьогодні голова сільської ради скажімо, як розпорядник коштів, а він одержує і не поганий оклад, і премію, і надбавку. Та все ще може підписувати кошторис,  при якому не на повному посадовому окладі може працювати працівник культури».
Нещодавно відбулася зустріч  керівників обласної державної адміністрації, Федерації профспілок Житомирщини, на якій і  розглянуто принципові  важелі впливу та  здійснення  повноважень при дотриманні законодавства про працю, соціальний захист та  оплату  роботодавцями  найманої робочої сили. Тут і є і певні позитивні напрацювання, відзначалося під час  зустрічі  профспілкових лідерів.
Неля Паламарчук – голова  обкому профспілки  працівників культури
«Органи влади разом із профспілками чимало попрацювали для того щоб ті проблеми, які є у нас, і які є загалом у суспільстві, і у наших жителів в області вони вирішувалися системно.»
Соціальний діалог, який постійно повинні вести влада і профспілки та громадськість лише набуває обрисів  цивілізованого характеру та змісту.    Лише спільними та конкретними діями і можливо, підкреслено на засіданні, і розв»язувати складні  суспільні проблеми.


Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...