• Головна
  • У Житомирі побував Голова Військового комітету НАТО генерал Петро Павел
Робоча зустріч
09:08, 22 квітня 2016 р.

У Житомирі побував Голова Військового комітету НАТО генерал Петро Павел

Робоча зустріч

У Житомирі, на базі навчального центру Високомобільних десантних військ Збройних Сил України, пройшла робоча зустріч керівного складу Командування ВДВ на чолі з командувачем генерал-майором Михайлом Забродським з головою Військового комітету НАТО генералом Петром Павелом.

Зустріч у навчальному центрі ВДВ розпочалася брифінгом. Після завершення якого, делегація оглянула матеріально-технічну базу Центру, ознайомилася яким чином проходить підготовка курсантів. Згодом, діалог продовжився на загальновійськовому полігоні ВДВ, куди з оглядовою метою були запрошенні поважні гості.

На навчальних місцях іноземна делегація практично ознайомилися яким чином здійснюється підготовка військовослужбовців - контрактників, які нещодавно поповнили лави ВДВ. В ході ознайомленням із бойовим вишколом десантників гості спілкувалися із воїнами-десантниками.

- Діалог відбувався щодо співпраці та подальшої підготовки фахівців ВДВ іноземними інструкторами на базі нашого навчального центру. Крім того поважний гість відвідав заняття, які проводились у навчальному центрі, на тактичних полях та в ході відпрацювання практичних питань з інженерної, психологічної підготовки, заняття на психологічній смузі перешкод,- наголосив генерал-майор Михайло Забродський.

Варто зазначити, що голова Військового комітету НАТО генерал Петро Павел разом з курсантами навчального центру та керівним складом ВДВ здійснив з вертольота Мі-8, який завис на висоті 20 метрів, без парашутне десантування за допомогою сучасного спецобладнання.

-Виходячи з того, що я побачив, можу підтвердити– ваші десантники дуже добре підготовлені, вмотивовані і з ними приємно спілкуватися та працювати. Тож я сподіваюся на подальшу плідну співпрацю з українськими військовими. Ми маємо доволі потужну програму військового співробітництва між НАТО і Україною, між іншими країнами та Україною, які можуть бути застосовані в багатьох сферах. Я бачу величезний потенціал в обміні досвідом, маючи чому навчити один одного, - зазначив Голова Військового комітету НАТО.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#житомир #вдв #пертопавел #генерал #нато
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...