• Головна
  • «Житомиргаз» протягом року планує інвестувати у газорозподільну мережу 41,5 млн гривень
15:22, 22 квітня 2016 р.

«Житомиргаз» протягом року планує інвестувати у газорозподільну мережу 41,5 млн гривень

Пріоритет нинішнього року для «Житомиргазу» – це встановлення лічильників газу для клієнтів компанії. В інвестпрограмі підприємства на 2016 рік, яку затвердив НКРЕКП, 75% коштів передбачені саме для оснащення приладами обліку газу осель жителів Житомирщини.  

В інвестпрограмі «Житомиргазу» на 2016 рік передбачено 26,2 млн грн на встановлення 800 будинкових приладів обліку по області. У НКРЕКП переконані, що запланованих коштів достатньо, щоб забезпечити 100% приладовий облік витрат газу споживачами Житомирщини.

«За попередніми розрахунками, затрати на встановлення будинкового лічильника утричі менші, ніж при монтажі лічильників безпосередньо у квартирах одного багатоквартирного будинку. При цьому витрати часу як при встановленні будинкового, так й індивідуального лічильника є однаковими – в середньому 2,5 години», – зауважує перший заступник голови правління – головний інженер Сергій Колесник.

Будинкові прилади обліку враховуватимуть загальну кількість спожитого природного газу всіма мешканцями будинку. А розрахунок витрат газу на одного споживача залежатиме від наявного газоспоживаючого обладнання та кількості зареєстрованих в помешканні осіб.

Загалом у Житомирі та області без приладів обліку газом користуються понад 40 тис споживачів. Протягом 2011 – 2015 років за кошти інвестиційної програми компанія безкоштовно встановила більше 25 тисяч приладів обліку, направивши на це 33,6 млн грн.

За затвердженою НКРЕКП інвестпрограмою «Житомиргаз» здійснюватиме також реконструкцію, модернізацію та ремонт газових мереж та споруд на них. Нинішнього року компанія спрямує на ці види діяльності 10,2 млн грн.

Програма розвитку ПАТ «Житомиргаз» на 2016 – 2025 роки ухвалена Постановою Нацкомісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики так комунальних послуг від 31.03.2016 року № 546.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#житомир. газ #інвестиції #мережа
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...