• Головна
  • У Житомирі пройде VI Національний конвент Молодіжної асоціації студентів політичної науки
13:06, 25 квітня 2016 р.

У Житомирі пройде VI Національний конвент Молодіжної асоціації студентів політичної науки

26 квітня об 11:00 у конференц-залі ЖДУ імені Івана Франка відбудеться VI Національний конвент Молодіжної асоціації студентів політичної науки "Новітні парадигми суспільно-політичного розвитку та управління".

Розвиток науки є беззаперечною цінністю всього людства. Проте забезпечити її реальний поступ, започаткувати публічні наукові дискусії, розвивати молодіжну наукову спільноту виявляється непростим завданням. У сфері політології цю функцію сміливо бере на себе українське відділення Міжнародної асоціації студентів політичної науки (МАСПН).

І ще один крок на шляху до своєї мети – в Житомирському державному університеті імені Івана Франка відбудеться VІ Національний Політологічний Конвент МАСПН на тему «Новітні парадигми суспільно-політичного розвитку та управління».

Конвент є щорічним «подорожуючим» заходом, що збирає зацікавлених у вивченні політології студентів та аспірантів вищих навчальних закладів України. Захід передбачає науковий туризм, в рамках якого наукові дослідження та жваві дискусії поєднуються з подорожуванням, знайомствами та спілкуванням однодумців з усієї України. Це стимулює інтеграцію молодіжної наукової спільноти і розвиток наукової академічної культури учасників.

Цього року свої двері для конвенту гостинно відкриє Житомирський державний університет імені Івана Франка. Конвент збере представників академічних установ Києва, Львова, Запоріжжя, Одеси, Рівного та Житомира. До роботи Конвенту долучиться й ректор ЖДУ імені Івана Франка Петро Саух, завідувач та викладачі кафедри філософії.

Модератор заходу – президент Міжнародної асоціації студентів політичної науки (Україна) Ярослав Телешун.

Увесь Конвент проводитиметься саме студентами та молодими вченими. Їхні виступи та предметні дискусії будуть найголовнішою складовою заходу. Цього року вони будуть присвячені актуальній темі: новітнім парадигмам суспільно-політичного розвитку та управління. Зокрема, розглядатимуться такі питання:

  •  український політичний процес: сучасне та майбутнє;
  •  ідеології та партії: українські реалії та світовий досвід;
  •  електоральні дослідження та державні стратегії;
  •  світова політика: теорії та сучасні тенденції.

Нагадаємо, що Першокурсники з Житомира здобули перемогу на Всеукраїнському фестивалі «Book fashion».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#житомир #жду #конференція #політика
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...