• Головна
  • Новини ринку праці Житомирщини: вакансій стає більше, безробітних – менше
14:04, 27 квітня 2016 р.

Новини ринку праці Житомирщини: вакансій стає більше, безробітних – менше

За підсумками 1 кварталу 2016 року на ринку праці Житомирщини відзначаються оптимістичні тенденції щодо зменшення гостроти безробіття, - про це інформує відділ інформаційної роботи обласного центру зайнятості.

Порівняно з аналогічним періодом минулого року до центрів зайнятості області надійшло майже на 22% (1754) більше вакансій.

Кількість запропонованих місць роботи зросла майже в усіх містах і районах області, а в окремих (Коростенському, Баранівському, Чуднівському, Черняхівському та Радомишльському) - у 1,5-2 рази. Зменшилось число зареєстрованих вакансій лише у Романівському, Коростишівському, Брусилівському, Попільнянському районних та Малинському і Новоград-Волинському міських центрах зайнятості.

На 885 осіб (на 13%) зросла і кількість працевлаштованих земляків, які користувались послугами служби зайнятості.

Найбільш суттєво цей показник у порівнянні з 2015 роком збільшився у Ємільчинському (на 72%), Брусилівському (52%), Баранівському (50%), Черняхівському (39%) та Чуднівському (38,5%) районах.

Всього за три перші місяці цього року роботу отримали 7491 людина (торік за цей час – 6606 осіб).

Станом на 1 квітня цього року на обліку в центрах зайнятості області перебувало 20471 особа, що на 280 громадян менше, ніж у минулому році.

На одне вільне робоче місце претендувало 9 осіб, що на рівні минулорічного показника за цей період.

Загалом цього року послуги державної служби зайнятості у Житомирській області отримували 28,9 тис. безробітних громадян, з яких 7,4 тис. осіб звернулися по допомогу у працевлаштуванні та отримали статус безробітного з початку року.

Серед безробітних, які знайшли роботу, 40 громадян започаткували власну справу за рахунок отримання виплати допомоги по безробіттю одноразово. Кожен другий колишній безробітний відкрив власну справу в сферах оптової і роздрібної торгівлі та ремонту автотранспортних засобів.
На нові робочі місця з компенсацією роботодавцю єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування працевлаштовано 62 особи.

У громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру взяли участь 513 осіб.
Для забезпечення відповідності професійно-кваліфікаційно го рівня вимогам роботодавців за направленням державної служби зайнятості професійне навчання проходили 1,7 тис. безробітних.
Право на отримання допомоги по безробіттю мали 23 тис. безробітних громадян або 79,6% загальної кількості зареєстрованих безробітних.

Середній розмір допомоги по безробіттю у березні 2016 року становив 1446,8 грн. (у березні минулого року – 1141,9 грн.).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#житомир #центр зайнятості
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
ТОП новини
На Житомирщині невдовзі з'явиться ще один сучасний, якісно оснащений реабілітаційний центр
Реабілітаційний центр
Кілька місяців поспіль боровся за власне життя після тяжкого поранення під Бахмутом: на Житомирщині попрощалися з Героєм
ВІЙНА
У Коростені провели перші операції на хребті за допомогою сучасного рентген апарату С-дуга
ЖИТТЄВА ІСТОРІЯ
На Житомирщині завершилась реорганізація обласної служби зайнятості
СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ
Оголошення
live comments feed...