• Головна
  • Новини ринку праці Житомирщини: вакансій стає більше, безробітних – менше
14:04, 27 квітня 2016 р.

Новини ринку праці Житомирщини: вакансій стає більше, безробітних – менше

За підсумками 1 кварталу 2016 року на ринку праці Житомирщини відзначаються оптимістичні тенденції щодо зменшення гостроти безробіття, - про це інформує відділ інформаційної роботи обласного центру зайнятості.

Порівняно з аналогічним періодом минулого року до центрів зайнятості області надійшло майже на 22% (1754) більше вакансій.

Кількість запропонованих місць роботи зросла майже в усіх містах і районах області, а в окремих (Коростенському, Баранівському, Чуднівському, Черняхівському та Радомишльському) - у 1,5-2 рази. Зменшилось число зареєстрованих вакансій лише у Романівському, Коростишівському, Брусилівському, Попільнянському районних та Малинському і Новоград-Волинському міських центрах зайнятості.

На 885 осіб (на 13%) зросла і кількість працевлаштованих земляків, які користувались послугами служби зайнятості.

Найбільш суттєво цей показник у порівнянні з 2015 роком збільшився у Ємільчинському (на 72%), Брусилівському (52%), Баранівському (50%), Черняхівському (39%) та Чуднівському (38,5%) районах.

Всього за три перші місяці цього року роботу отримали 7491 людина (торік за цей час – 6606 осіб).

Станом на 1 квітня цього року на обліку в центрах зайнятості області перебувало 20471 особа, що на 280 громадян менше, ніж у минулому році.

На одне вільне робоче місце претендувало 9 осіб, що на рівні минулорічного показника за цей період.

Загалом цього року послуги державної служби зайнятості у Житомирській області отримували 28,9 тис. безробітних громадян, з яких 7,4 тис. осіб звернулися по допомогу у працевлаштуванні та отримали статус безробітного з початку року.

Серед безробітних, які знайшли роботу, 40 громадян започаткували власну справу за рахунок отримання виплати допомоги по безробіттю одноразово. Кожен другий колишній безробітний відкрив власну справу в сферах оптової і роздрібної торгівлі та ремонту автотранспортних засобів.
На нові робочі місця з компенсацією роботодавцю єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування працевлаштовано 62 особи.

У громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру взяли участь 513 осіб.
Для забезпечення відповідності професійно-кваліфікаційно го рівня вимогам роботодавців за направленням державної служби зайнятості професійне навчання проходили 1,7 тис. безробітних.
Право на отримання допомоги по безробіттю мали 23 тис. безробітних громадян або 79,6% загальної кількості зареєстрованих безробітних.

Середній розмір допомоги по безробіттю у березні 2016 року становив 1446,8 грн. (у березні минулого року – 1141,9 грн.).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#житомир #центр зайнятості
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...