• Головна
  • Завтра майбутні абітурієнти зможуть перевірити свої знання з математики
10:20, 24 лютого 2012 р.

Завтра майбутні абітурієнти зможуть перевірити свої знання з математики

Свій рівень підготовки з математики майбутні абітурієнти мають можливість перевірити вже найближчої суботи в Житомирському державному університеті ім.І.Франка.

25 лютого на фізико-математичному факультеті цього Вишу відбудеться безкоштовне пробне тестування з математики в режимі реального часу. Крім складання цього пробного іспиту, потенційні студенти матимуть можливість ознайомитися з умовами навчання та проживання на факультеті.

Розповідає його декан Анатолій Франовський: "Для підготовки спеціалістів факультет має сучасну навчально-технічну базу - це 10 навчальних та наукових лабораторій, 10 класів лабораторій інформатики та обчислювальної техніки, де розміщені 180 сучасних комп’ютерів. У складі 5 кафедр факультету працює 5 професорів та 30 кандидатів наук. Переважна кількість викладачів - випускники фізико-математичного факультету. Виходячи з сучасних потреб, на факультеті відкриті нові спеціальності – "математики та основи економіки", "інформатика", а також планується відкриття нових спеціальностей з використанням математичних методів в економіці".

Процедура пробного безкоштовного тестування на фізматі Університету ім. І.Франка розпочнеться о 10.00 годині.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...