• Головна
  • У Житомирі визначили кращих знавців географії серед учнів області
11:08, 24 лютого 2012 р.

У Житомирі визначили кращих знавців географії серед учнів області

149 кращих юних географів області змагались на обласній олімпіаді з географії, що відбувалась базі соціально-психологічного факультету ЖДУ ім. І. Франка.
Увечері журі підбило підсумки 3-го етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії. Прізвища переможців назвав голова журі, методист з географії Житомирського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Петро Щербань.
8 клас (участь взяли 37 учнів). 1 місце – Ольга Білошицька, учениця Поліської ЗОШ І-ІІІ ст. Коростенського р-ну (48 балів).
Члени журі вирішили присудити ще одне 1 місце Каріні Кириченко, учениці 8 класу Радомишльської гімназії, яка набрала 47 балів.
9 клас (участь взяли 37 учнів). 1 місце – Олександр Кучинський, учень Романівської гімназії (61 бал).
Також 1 місце журі присудило Віталію Харчуку, учню 9 класу Ружинської гімназії (60, 5 балів).
10 клас (участь взяли 40 учнів). 1 місце – Андрій Бодашевський, учень ЗОШ І-ІІІ ст. № 30 м. Житомира. Це найкращий результат олімпіади – 72, 5 балів.
11 клас (участь взяли 35 учнів) 1 місце – Людмила Бачач, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. №2 м. Коростеня (69, 5 балів).
Ці учні є кандидатами на участь у 4 етапі Всеукраїнської олімпіади з географії.   
Учасників олімпіади підтримав декан соціально-психологічного факультету професор Олександр Музика. Він нагадав юним науковцям висловлювання нашого земляка Олександра Довженка про те, що в України кривава історія і невдала географія.
«Учасники олімпіади, які є інтелектуальною елітою України, своєю діяльністю мають спростувати цю тезу і довести, що Україна, як цивілізаційне перехрестя, здатна так використати свою географію, щоб невдовзі скласти конкуренцію Швейцарії», - сказав Олександр Музика.
Олександр Леонідович наголосив на тому, що обласна олімпіада з географії проходила в стінах соціально-психологічного факультету невипадково. По-перше на факультеті люблять мандрувати. І не тільки в Україні, а й за кордоном. Невдовзі велика група студентів та викладачів вирушає в подорож Європою: Австрія, Франція, Іспанія, Італія, Швейцарія.
А по-друге, соціально-психологічний факультет вперше в Житомирі відкриває спеціальність «Маркетинг» зі знанням англійської мови. А там - іспит з географії.

У Житомирі визначили кращих знавців географії серед учнів області, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...