![](https://s.0412.ua/section/logo/upload/pers/28/logo.png?20240727)
09:07, 28 квітня 2016 р.
У Житомирі відкрили Українсько-Туркменський культурно-освітній центр
Рік тому в Житомирському державному технологічному університеті відкрили Центр Українсько-Азербайджанської співпраці у сфері освіти, науки та культури. Десять днів тому у цьому навчальному закладі з’явився Чеський центр освіти і культури ім. Вацлава Длоугі, а слідом за ним – 27 квітня у технологічному університеті презентували Українсько – Туркменський культурно-освітній центр.
За словами заступника керівника Центру Олександра Прилипка, нині в ЖДТУ на факультеті інженерної механіки навчається 6 студентів з Туркменістану. Вони дисципліновані, намагаються брати участь у різноманітних культурних та соціальних заходах, акціях. Загалом, до Житомирського державного технологічного університету безпосередньо студенти з Туркменістану на навчання почали приїздити з 2005 року і з того часу щорічно їх кількість збільшується.
Відвідав відкриття Центру Надзвичайний і повноважний посол Туркменістану в Україні Аманмурадов Нурберди Аманмурадович та наголосив, що Україна і Туркменістан свою співпрацю у сфері освіти розпочали у 2001 році. Обидві сторони визнають дипломи і наукові ступені вищих навчальних закладів одне одного.
Олександр Прилипко зауважив, що Центр обладнали у звичаній аудиторії і там проходитимуть пари у студентів. Вони зможуть дізнатися більше про Туркменістан, ознайомитися із символікою та атрибутами держави, її видатними особливостями і навіть туристичною картою. Очолив Українсько – Туркменський культурно-освітній центр у ЖДТУ завідувач кафедри комп’ютерної інженерії Овезгельдиєв Ата Оразгельдийович, секретар Центру – студент 4 курсу Мердан Гурдов.
Ректор Житомирського державного університету Віктор Євдокимов наголосив, що приїзд Надзвичайного і повноважного посла Туркменістану в Україні Аманмурадова Нурберди Аманмурадовича – це велика честь для навчального закладу. Водночас, у ЖДТУ готові йнадалі приймати у себе студентів з Туркменістану, їм допомагають обрати бажану спеціальність, підбирають мову викладання, студенти доброзичливо ставляться до своїх закордонних друзів.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Як обміняти старий блендер на новий перфоратор зі знижкою: умови Trade-in від Dnipro-M
Новини компаній
13:00
23 липня
ТОП новини
Оголошення
16:48, 24 липня
18:55, 18 липня
11:49, 16 липня
11:49, 16 липня
11:49, 16 липня
live comments feed...