У Житомирі відкрили Ресурсний центр зі сталого розвитку

27 квітня в конференц-залі Житомирського державного університету імені Івана Франка презентували університетський Ресурсний центр зі сталого розвитку.

Презентація відбулась в рамках Спільного Проекту ЄС/ПРООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду".

Метою діяльності центру є активізація науково-дослідної діяльності університету та сприяння реалізації міжнародних програм по сталому регіональному розвитку.

Під час проведення заходу були представлені проекти Програми розвитку ООН, показано роботу ЖДУ імені Івана Франка з міжнародними програмами і проектами, обговорені питання розвитку місцевої громади, сталого розвитку Житомирського регіону, можливість співпраці університету з ПРООН, представниками влади, бізнесу, а також представлений план роботи Ресурсного центру зі сталого розвитку на 2016 рік.

Ресурсний центр створює майданчик для співпраці університету із громадськими організаціями, бізнесом та місцевими органами влади в галузі забезпечення реалізації принципів сталого розвитку у різних сферах життєдіяльності українського суспільства в період критичного реформування.

Просвітницьку діяльність Центру заплановано здійснювати шляхом реалізації проектів та проведення тренінгів, семінарів та інших просвітницьких заходів щодо розвитку соціальної, економічної і структурної перебудови регіону.

Центр відкритий до співробітництва також із сторонніми неурядовими організаціями в аспекті консультування щодо розробки проектів на отримання міжнародного фінансування, організаційної та методичної допомоги у здійсненні заходів з реалізації регіональних та інших цільових програм.

житомир жду франка ресурсний центр,місцевий розвиток
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі