Школярі Житомира змагалися у військовому інституті

Уже стало традицією проведення в Житомирському військовому інституті імені С. П. Корольова Спартакіади школярів міста Житомира, присвяченої Всесвітньому дню авіації та космонавтики. У цьому році вона відбулася 28 травня.

 Метою заходу є формування у дітей ідейно-моральних якостей особистості, виховання патріотизму, особистої відповідальності за захист Вітчизни, готовності до самопожертви в ім’я Батьківщини, а також підтримання позитивного іміджу військової служби у Збройних Силах України, посилення ідеологічної складової в загальній системі виховання молодого покоління, підвищення престижу та авторитету професії захисника Вітчизни.

 Учасники Спартакіади мали нагоду показати свій рівень підготовки та фізичної витривалості в дев’яти спортивних видах змагань.

 Цього дня учні шкіл міста Житомира змогли переконатися, що для захисту Батьківщини потрібна кропітка праця та спеціальні навички, які можна здобути в Житомирському військовому інституті.

 Переможців змагань привітав та нагородив медалями і почесними грамотами начальник військового інституту генерал-майор Юрій Даник. А кращими було визнано: ЗОШ №28 – 1-ше місце, ЗОШ №26 – 2-гемісце і ЗОШ № 24 –3-тє місце. Проте всі команди-учасниці показали високі результати і були заохочені вітальними грамотами.

житомир військовий інститут спартакіада школярі
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі