• Головна
  • Житомирська дітвора відчуватиме себе «Як рибка у воді»
15:27, 27 лютого 2012 р.

Житомирська дітвора відчуватиме себе «Як рибка у воді»

З 28 лютого по 1 березня вперше у Житомирі проходитиме семінар-тренінг «Навчання плаванню дітей раннього віку за авторською методикою Т. Азаренко «Як рибка у воді».
Семінар є частиною проекту «Здорова дитина - здорова світ», який виграв грант і здійснюється спільно з громадською організацією «Я - мама».
Захід пройде на території житомирського обласного спеціалізованого Будинку Малютки за адресою: вулиця Корабельна, 8.
Протягом трьох днів Тетяна Азаренко поділиться досвідом підтримки здорового способу життя з самого народження. Семінар торкнеться таких тем як водні заняття, фізична культура, масаж, слінгоносіння, терапевтичні і відновлюючі властивості занять. Автор також розповість, як застосовувати методику при групових заняттях в басейні для дітей, що мають порушення у здоров'ї - родові травми, синдром ДЦП, аутизм та інше.
В рамках семінару будуть проведені і практичні заняття на теми: групові заняття з дітьми в басейні, плавання з малюком у ванні, масаж, гімнастика.
У семінарі візьмуть участь фахівці, що працюють з дітьми з особливими потребами і відхиленнями у здоров'ї, а також з дітьми, залишеними батьками.Також семінар відвідають батьки, які виховують маленьких дітей, як здорових, так і дітей, які мають відхилення у здоров'ї. Всього близько 30 осіб отримають можливість взяти участь у заході.
Основна мета семінару: дати фахівцям та батькам необхідні знання про те, як вести активний спосіб життя з самого народження і передати досвід, що допомагає організовувати групові водні заняття для малят у м. Житомир.
Довідка: Азаренко Тетяна - психолог, тренер-викладач 1 категорії, інструктор лікувальної фізичної культури, автор методики оздоровлення та розвитку дітей раннього віку (деклараційний патент на винахід № 34803 В); керівник оздоровчої програми «Плавати, раніше, ніж ходити» АВШ Бойко в Харкові, автор книги «Щаслива дитина - здорова дитина», керівник дитячого клубу підводної фотографії і дайвінгу «Дельта» Харківського обласного Палацу дитячої та юнацької творчості, майстер спорту, дайвер СМАS.
Контакти: (0412) 46 -65-36, 050-656-97-79, 095-622-22-77, [email protected].

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...