![](https://s.0412.ua/section/logo/upload/pers/28/logo.png?20240727)
14:23, 11 травня 2016 р.
Через дві повалені тополі на Житомирщині частково обмежували рух на автодорозі
10 травня о 21:46 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Народичі-Радча через повалені дерева неможливий рух транспортних засобів. Про це рятувальників сповістили водії, які не могли проїхати в потрібному напрямку.
До місця пригоди негайно виїхали бійці 14-ї Державної пожежно-рятувальної частини смт Народичі у складі 5 чоловік.
З’ясувалось, що через погіршення погодних умов, спричинених зливою та сильними поривами вітру, на дорогу впали дві тополі. Стовбури дерев перекрили усю проїжджу частину. Водії, які стали заручниками надзвичайної події, самотужки впоратися з деревами не змогли.
За допомогою бензопили рятувальники розрізали тополі на менші шматки та прибрали їх з проїжджої частини. Вже через декілька хвилин рух по автодорозі було відновлено.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Як обміняти старий блендер на новий перфоратор зі знижкою: умови Trade-in від Dnipro-M
Новини компаній
13:00
23 липня
ТОП новини
Оголошення
00:41, 15 липня
19:31, 24 липня
3
13:33, 13 липня
live comments feed...