• Головна
  • У Житомирі обрали Міс «Іndigo - Winter»
10:30, 29 лютого 2012 р.

У Житомирі обрали Міс «Іndigo - Winter»

Днями в житомирському нічному клубі "Індіго" відбувся конкурс краси, перемогу в якому здобула 19-річна житомирська студентка Марія Ліпік.
В Житомирі стає досить популярно обирати красивих дівчат, які протягом деякого часу носитимуть звання Міс певного закладу.
Так нещодавно стартував конкурс Міс «Старе місто», відповідно до якого у кафе щомісяця визначають фіналісток, що поборються за основне звання в кінці року.
Втім, поки тут обирають по одній у нічному клубі «Індіго» вперше в місті обрали красуню, яка отримала звання Міс «Іndigo - Winter».
Марія Ліпік навчається в ЖДУ ім.І.Франка в інституті іноземної філології. Зізнається, що в цьому нічному клубі буває не часто, втім вирішила взяти участь в конкурсі на запрошення організаторів.
Також, крім звання Міс, титул першої Віце-Міс Юлія Захарченко, другою Віце-Міс стала Людмила Кравчук.
Дівчина поєднує навчання із роботою, а в подібних конкурсах пробувала себе вдруге. До цього встигла показати себе на Міс «Студенство-2011». До речі, разом з Марією в «Індіго» змагалася і чинна Міс «Студентства» Даря Білетнікова та ще п’ять дівчат, які мають за плечима достатній досвід у модельному бізнесі.
- Після того як я стала Міс «Індіго», я не маю жодних привілеїв. Для мене це не має життєвого значення, але приємно, що судді вибрали мене, - каже Марія. – У мене не було часу на серйозну підготовку, але намагалася встигнути все. Не вважаю конкурс надто серйозним, але отримати корону – це все таки дуже добре. Тепер зберігатиму її. Сам конкурс досить неординарний і думаю в нашому місті приживеться. У нас було три виходи: традиційно в коктейль них та вечірніх сукнях, а також, зважаючи, що конкурс проходив до Дня Захисника Вітчизни, був ще вихід в стилі мілітарі. Був ще інтелектуальний конкурс, де ми відповідали на питання ведучого. Окрім численних подарунків, я отримала позитивний заряд, трохи відволіклась від буденних справ. А ще я подружилася з цікавими та красивими дівчатами.
Якщо обрали Міс «Іndigo - Winter», то цілком логічно, що так само кожна красуня Житомира має шанс стати Міс нічного клубу і в іншу пору року.
Про це також каже одна з організаторок конкурсу Оксана Переходюк, яка займалася підготовкою конкурсу Міс "СТУДЕНСТВА-2011". Саме цей дебютний досвід дя Оксани і послужив поштовхом до організації конкурсу в "Індіго".
Ідея провести конкурс саме в такому форматі і вперше в Житомирі у дівчини виникла давно і почала вона його втілювати разом зі знайомою КАтериною Согріною, яка на конкурсі була ведучою. Також значну допомогу та підтримку надали спонсори і , власне, власник нічного клубу Олександр Хмелевський

У Житомирі обрали Міс «Іndigo - Winter», фото-1
У Житомирі обрали Міс «Іndigo - Winter», фото-2
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...