• Головна
  • Чим далі в ліс, тим більше порушень закону
15:35, 29 лютого 2012 р.

Чим далі в ліс, тим більше порушень закону

Під час перевірки, проведеною прокуратурою Попільнянського району щодо держання природоохоронного законодавства у дочірньому підприємстві «Коростишівський лісгосп АПК» виявлено низку порушень вимог Лісового кодексу України та Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Встановлено, що один із лісників, який за посадовими обов’язками має охороняти ліс у закріпленому обході, самовільно вирубав дерева, чим спричинив шкоду державі на суму понад 25 тис. грн.
Інша посадова особа, майстер лісу, з метою штучного нарощування показників щодо виявлення порушників, підробив два акти про незаконну порубку лісу. До того ж, він не лише «схопив» двох неіснуючих правопорушників, а й особисто сплатив за них штраф та заподіяну шкоду – майже 300 грн. за кожного.
Такі факти свідчать про ігнорування вимог законодавства вказаними службовими особами та відсутність контролю керівництва підприємства за виконанням службових обов’язків їхніми підлеглими.
Прокуратурою Попільнянського району внесено подання директору ДП «Коростишівський лісгосп АПК» на усунення виявлених порушень чинного законодавства, з вимогою вжити заходів щодо недопущення порушень у подальшому та притягнення винних осіб до дисциплінарної відповідальності.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...