• Житомиряни здобули призові місця на Чемпіонаті Європи з кунг-фу
14:11, 17 травня 2016 р.

Житомиряни здобули призові місця на Чемпіонаті Європи з кунг-фу

Відкритий Чемпіонат Європи з кунг-фу відбувався у Львові 12-15 травня. Участь у змаганнях брали спортсмени різних вікових груп: дорослі, юніори, старші юнаки, юнаки. Загалом 274 представники з 11 країн світу. До складу збірної команди України увійшли 23 кращі спортсмени - представники з 5 регіонів країни. Серед них – 6 житомирян, кожен з яких здобув призове місце.
Крім того, за сумарною кількістю балів всіх представників збірної, Україна посіла перше командне місце. Друге та третє – Туреччина та Вірменія відповідно.

«Приємно, що Україна здобуває першість у різних змаганнях. Минулі вихідні для нашої країни, та для Житомира, зокрема, стали багатими на перемоги. Доки увага мешканців міста була прикута до першості на Євробаченні, наші юнаки і дівчата здобули перемогу і на Чемпіонаті Європи з кунг-фу. Пишаюся тим, що наші переможці – це вихованці Міського культурно-спортивного центру, а саме підліткового клубу «Вікторія». Велика вдячність їм та тренерам Володимиру Літвінчуку та Олегу Новицькому», - прокоментувала перемогу житомирян начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Ірина Ковальчук.