• Волейболісти ДЮСШ № 1 м. Житомира знову стали переможцями у Всеукраїнському турнірі
Фото
11:35, 23 травня 2016 р.

Фото

На базі Житомирського автодорожнього коледжу 19 – 20 травня тривав V Всеукраїнський турнір з волейболу серед юнаків 2000 – 2001 років народження пам’яті відомого тренера Г. В. Ніколайчука, серед вихованців якого – чемпіон світу з волейболу Сергій Козлюк.

Учасниками змагань стали шість команд із різних міст Житомирської області та України – Житомира (тренер – Вадим Кравченко), Житомирського району (тренер – Віктор Морашевський), Коростеня (тренер – Анжела Гошовська) і Лугин (тренер – Олександр Бовсуновський), а також Києва (тренер – Наталія Братчик) та Луцька (тренер – Ігор Ковальчук).

Змагання вже п’ятий рік поспіль проводять за сприяння випускників ДЮСШ № 1 м. Житомира, вихованців Григорія Ніколайчука – голови відділення НОК України в Житомирській області Олександра Оніщука і старшого тренера ДЮСШ № 1 м. Житомира Вадима Кравченка, а також за підтримки Андрія Лилика.

Під час урочистого відкриття учасників турніру привітали очільник обласного осередку НОК України Олександр Оніщук, начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради Ірина Ковальчук та інші.

За словами Олександра Оніщука, Всеукраїнський турнір пам’яті з волейболу пам’яті Г. В. Ніколайчука покликаний популяризувати дятичий спорт і направлений на здобуття волейболістами ігрового досвіду.

«Дитячо-юнацький спорт завжди має бути в пріоритеті, адже без розвитку юнацького не буде і великого спорту. На турнірі юні волейболісти мають можливість позмагатися із різними суперниками, здобути ігровий досвід, поспілкуватися, – зазначив голова відділення НОК України в Житомирській області. – Сподіваюсь, що наступного року участь у турнірі братиме ще більше команд».

У перший день змагань, 19 травня, спортсмени грали по колу в своїх підгрупах. Другого дня, відповідно до кількості здобутих перемог і набраних очок, волейболісти змагались за призові місця.

За результатами змагань, бронзовими призерами стали волейболісти з Коростеня. Друге місце отримали київські волейболісти (КСЛІ). Лідерами змагань стала команда ДЮСШ № 1 м. Житомира. Нагадаємо, перемогу житомиряни виборюють вже другий рік поспіль, а загалом команда вже чотири рази здобувала «золото». Призери змагань одержали медалі, грамоти, сувенірні чашки, а команда-переможець і перехідний кубок. Крім цього, за сприяння голови відділення НОК України в Житомирській області волейболісти Житомира, Києва та Луцька мали змогу безкоштовно пограти в боулінг та скуштувати піцу в «Liberty Hall».

На думку тренера переможців Вадима Кравченка, турнір пройшов на досить високому рівні.
«Як і очікували, у фіналі зустрілися команди Житомира і Києва. Гра за перше місце була досить напруженою, – розповів Вадим Кравченко. – У першій партії житомиряни лідирували з рахунком 21:14, але поступилися в цій партії. У другій і тертій партії ми перемогли».