• Головна
  • На Житомирщині стартував конкурс „100 кращих товарів України”
11:25, 5 березня 2012 р.

На Житомирщині стартував конкурс „100 кращих товарів України”

На виконання Указу Президента України від 13 липня 2005 року №1103/2005 "Про заходи щодо вдосконалення діяльності у сфері технічного регулювання та споживчої політики", Указу Президента України від 23 лютого 2001 року №113 "Про заходи щодо підвищення якості вітчизняної продукції", Постанови КМУ від 16.11.2001 року "Про щорічний Всеукраїнський конкурс якості" та інших нормативних і розпорядчих документів з 1 березня 2012 року на Житомирщині розпочався перший етап Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) "100 кращих товарів України".
Головна мета цього заходу – об’єднання зусиль, спрямованих на поліпшення якості та конкурентоспроможності вітчизняної продукції, сприяння впровадженню на підприємствах сучасних методів управління якістю і задоволення потреб та очікувань споживачів. Основними завданнями конкурсу є визначення на конкурсній основі кращих зразків продукції вітчизняних виробників у номінаціях: продукція; роботи та послуги. При цьому номінація продукція поділяється на групи: продовольчі товари; промислові товари для населення; товари виробничо-технічного призначення; вироби народних художніх промислів.
Конкурс проводиться на регіональному і загальнодержавному рівнях. Організаційно-методичне та інформаційне забезпечення конкурсу в області покладено на Державне підприємство "Житомирський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації" (ДП "Житомирстандартметрологія") Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.
Це єдиний державний конкурс, який не носить комерційного характеру і є неприбутковим.
У відповідності до положення про конкурс створено регіональну конкурсну комісію, яку очолює голова обласної державної адміністрації Сергій Рижук.
На регіональному рівні, як і в попередні роки, визначатимуться кращі товари, роботи і послуги, а на переможців чекають нагороди облдержадміністрації – спеціальні призи і почесні дипломи.
Організатори конкурсу сподіваються на широку участь обласних підприємств у конкурсі, адже сьогодні нашим виробникам є з чим вийти на ринок і не тільки вітчизняний, тому що товари багатьох з них давно вже освоїли ринки як близького, так і далекого зарубіжжя.
Детальну інформацію про умови участі в конкурсі можна отримати за телефоном оргкомітету /0412/ 25-38-92 або за адресою: 10003, м. Житомир, вул. Новосінна 24, каб. №6. Електронна адреса: [email protected]

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...