• Головна
  • У Житомирі обговорили працевлаштування випускників-сиріт
13:37, 26 травня 2016 р.

У Житомирі обговорили працевлаштування випускників-сиріт

У Житомирі випускникам розповіли про працевлаштування, постановки на квартирний облік, забезпечення житлом, правового захисту та обов’язків осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Круглий стіл для випускників професійно-технічних навчальних закладів з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також осіб з їх числа відбувся у міській раді 25 травня.

Як повідомила директор міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ольга Юрченко, на обліку Центру серед дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа, які навчаються у професійно-технічних навчальних закладах м. Житомира перебуває 185 дітей та осіб даної категорії. За поточний рік до Центру звернулося 194 учні з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа, з необхідністю допомоги у оформленні матеріальної допомоги для учнів. Матеріальну допомогу  отримали  всі тучні даної  категорії. Також робота з дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування проводиться в опікунських сім’ях та сім’ях піклувальників, з початку року їм надано 157 послуг.
 
У 2016 році по Житомиру професійно-технічні навчальні заклади закінчує 25 осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#житомир #діти-сироти #інтернати #випускники #пту #працевлаштування
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...