![](https://s.0412.ua/section/logo/upload/pers/28/logo.png?20240727)
13:20, 6 березня 2012 р.
Житомирські журналісти задоволені роботою обласної організації національної спілки журналістів України
Першого березня в Житомирі відбулась звітно-виборча конференція обласної організації національної спілки журналістів України. Делегати від первинних та територіальних організацій зібрались в актовій залі газети «Житомирщина».
Із звіту голови спілки вони дізнались, що станом на 29 лютого 2012 року обласна організація нараховує 420 членів, в т.ч. чоловіків - 236, жінок - 184, з них 180 чоловік - пенсійного віку. В 2011 році прийнято 17 чоловік, вибуло (померло) – 8. Найчисельнішими первинними організаціями в області є Житомирська територіальна - 120 чол., Бенрдичівська міська - 45 чол., облдержтелерадіокомпанії - 32 чол., газети «Житомирщина» - 17 , Коростенська - 16, Житомирського університету ім. Франка - 16, облдержадміністрації - 11 членів НСЖУ.
Після інших офіційних та організаційних моментів розгорнулась гостра дискусія щодо ролі і місця спілки журналістів, її правління та керівника в суспільно-економічному житті області. Звучала і підтримка дій правління, і гостра критика. Очільнику спілки закидалась тісна співпраця з органами влади, а правлінню – перетворення організації в товариство геронтофілів. Знову говорили про недостатнє представлення в організації інтернет-ЗМІ та вкрай повільне омолодження її рядів.
Але врешті-решт, більшість виступаючих підтримували загальну стратегію роботи правління та його голови Миколи Федоровича Роя. Саме тому, одностайним голосування його ж кандидатура була і підтримана на наступний п’ятирічний термін.
Цікавою інформацією, яка прозвучала на конференції стала звістка, що облдержадміністрація знову ліквідує окреме управління з преси та інформації, вірніше реорганізовує його в окремий департамент у складі управління по зв’язкам з громадськістю. Напевно так виконується президентська програма реформувань – змінюються вивіски і розширяються штати. Нагадаю, що попередній раз управління преси ліквідував губернатор Жебрівський, коли не знайшов кращого способу звільнити його очільника. Але цього разу з колишнім керівником колишнього управління все в порядку. Наступного дня після проведення «реформи» вона мала стати пенсіонеркою.
![Житомирські журналісти задоволені роботою обласної орган..., фото-1 Житомирські журналісти задоволені роботою обласної організації національної спілки журналістів України, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
![Житомирські журналісти задоволені роботою обласної орган..., фото-2 Житомирські журналісти задоволені роботою обласної організації національної спілки журналістів України, фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
![Житомирські журналісти задоволені роботою обласної орган..., фото-3 Житомирські журналісти задоволені роботою обласної організації національної спілки журналістів України, фото-3](/dist-assets/images/cap.jpg)
![Житомирські журналісти задоволені роботою обласної орган..., фото-4 Житомирські журналісти задоволені роботою обласної організації національної спілки журналістів України, фото-4](/dist-assets/images/cap.jpg)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Як обміняти старий блендер на новий перфоратор зі знижкою: умови Trade-in від Dnipro-M
Новини компаній
13:00
23 липня
ТОП новини
Оголошення
11:26, 23 липня
10:37, 19 липня
17:47, 13 липня
4
live comments feed...