![](https://s.0412.ua/section/logo/upload/pers/28/logo.png?20240727)
12:00, 7 березня 2012 р.
У селі Стрибіж відбулися обласні змагання з пішохідного туризму
Десяті обласні змагання з пішохідного туризму між школярами відбулися у селі Стрибіж Червоноармійського району. Помірятися силами приїхало дванадцять команд: з Житомирського, Баранівського, Володарськ-Волинського, Бердичівського, Червоноармійського та Черняхівського районів, а також з Бердичева, Брусилова та Житомира. Валентин Тимощук, тренер стрибіжської команди:-"У цьому році Стрибіжська школа у десяте приймає обласні змагання з пішохідного туризму у закритих приміщеннях. З кожним роком. З кожним роком приїжджає все більша кількість учасників. Цього року – дванадцять районів".
Змагання проводилися окремо між дівчатами та хлопцями та між змішаними командами. За короткий контрольний час проходження дистанції, десять хвилин, юні туристи повинні були подолати дев’ять етапів, які є моделями природних перешкод: підйом та спуск схилом, навісна переправа понад яром, переправа колодою та деякі інші.
Найвправнішою серед дівчат виявилася вихованка стрибіжської команди. Ганна Залевська вже має неабиякий досвід участі у подібних турнірах. Туризм для неї - це не лише випробовування своїх сил, а й знайомство з новими друзями.
Ганна Залевська, учениця Стрибіжської школи:-"Ще з шостого класу …"
Найспритнішим серед хлопців вже не вперше виявився Денис Константинов з Романова. Юнак говорить, що туризм загартовує майбутнього чоловіка.
Як і прогнозував головний суддя змагань, у першій трійці опинилися команди Романова, Стрибіжа та Бердичева.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Як обміняти старий блендер на новий перфоратор зі знижкою: умови Trade-in від Dnipro-M
Новини компаній
13:00
23 липня
Оголошення
16:50, 24 липня
16:49, 24 липня
18:55, 18 липня
18:55, 18 липня
16:50, 24 липня
live comments feed...