![](https://s.0412.ua/section/logo/upload/pers/28/logo.png?20240727)
Фото
16:12, 1 червня 2016 р.
У Житомирській дитячій лікарні влаштували свято до Дня захисту дітей
Фото
«У мирі хочу бачить Україну свою!» - саме під таким гаслом в обласній дитячій клінічній лікарні відбулося свято з нагоди Міжнародного дня захисту дітей.
Свої мрії про одужання, мирне й щасливе дитинство діти написали на виготовлених власноруч листівках, із яких створили «Килим бажань». Про це інформує прес-центр УОЗ.
У хoді свята дітoк вітали їх oднoлітки з відомої житомирської танцювальної майстерні «Тур де Форс» («Tour de Forсe»), які презентували хореографічні постановки у стилі hip-hop.
Діти приєднались до флешмобу «Коло єднання». Всі учасники заходу взялися за руки, створивши велике коло. А потім їм подарували повітряні кульки, які, за задумом організаторів свята, допоможуть діткам у здійсненні їхніх бажань, і які вони одночасно відпустили у небо.
А завершилось свято конкурсом дитячих малюнків на асфальті.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Як обміняти старий блендер на новий перфоратор зі знижкою: умови Trade-in від Dnipro-M
Новини компаній
13:00
23 липня
Оголошення
16:17, 22 липня
9
17:37, 13 липня
13:33, 13 липня
16:49, 23 липня
1
14:56, 15 липня
live comments feed...