• Головна
  • У Житомирі рятувальники провели рейди в літніх таборах
09:26, 2 червня 2016 р.

У Житомирі рятувальники провели рейди в літніх таборах

З метою організації літнього відпочинку громадян, у тому числі дітей, забезпечення дотримання в оздоровчих закладах вимог пожежної безпеки та напередодні відкриття оздоровчого сезону працівниками Управління ДСНС Житомирщині проведені рейдові перевірки закладів оздоровлення та відпочинку дітей.

Так, 1 червня рятувальники завітали до літніх таборів «Супутник» та «Благодать». Особлива увага під час перевірок зверталась на стан електрогосподарства, внутрішнього та зовнішнього протипожежного водопостачання, установок пожежної автоматики, шляхів евакуації, забезпеченості первинними засобами пожежегасіння тощо. Також обов’язково проводилися інструктажі про заходи пожежної безпеки з керівниками зазначених об’єктів та обслуговуючим персоналом. Відповідальним за даний напрямок працівникам баз надали методичні рекомендації щодо запобігання надзвичайних ситуацій та подій. Не оминули увагою фахівці ДСНС і заходи безпеки поблизу водойм, так як на території таборів є як природні ріки так і штучно створені басейни.

По завершенню перевіряючі вручили керівникам об’єктів приписи щодо усунення порушень та зобов'язали їх вжити невідкладних заходів із попередження виникнення пожеж і надзвичайних ситуацій та загибелі людей на них, виконання в повному обсязі запропонованих заходів протипожежного захисту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#супутник #рятувальники #рейд #табори
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...