![](https://s.0412.ua/section/logo/upload/pers/28/logo.png?20240727)
Обмін досвідом
16:24, 10 червня 2016 р.
Житомир відвідає делегація Пармського університету
Обмін досвідом
13 червня до ЖДУ імені Івана Франка прибуде делегація ЧЕІС Солідаріта Реджо Емілія Громадської організації ІСКОС Емілія Романья Регіонального управління Емілія Романья (Італія), Пармського університету.
Серед делегатів доктор філософії, професор Пармського, Болонського та Міланського університетів (Італія), почесний професор ЖДУ імені Івана Франка Дімітріс Аргіропоулос, професор Пармського університету Ерманно Мацца, координатор співпраці від ІСКОС Марія Антоніетта Маджо, шкільний інспектор Даніела Інчерті та шкільний вихователь СтефаноТодескі.
Мета приїзду делегації – зустріч з ректором ЖДУ Петром Саухом, науковцями університету та вихователями навчальних закладів міста та області, які активно впроваджують інклюзивну освіту, обговорення тринадцяти актуальних тем.
Зустріч відбудеться 15 червня в конференц-залі центрального корпусу, Житомирський Державний Університет імені Івана Франка.
Початок о 16:00.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Як обміняти старий блендер на новий перфоратор зі знижкою: умови Trade-in від Dnipro-M
Новини компаній
13:00
23 липня
ТОП новини
Оголошення
13:13, 21 липня
17:03, 19 липня
16:17, 22 липня
6
live comments feed...